ДЕРМАКЕЪР КЛИНИКС | ООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2017 г.
лв
Място по приходи в България за 2017 г.
228 848
Ръст/спад на приходите през 2017 г.
-25,0%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2017 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2017 г.Финансова Автономност
към 31.12.2017 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2017 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 228 848 | 388 317 | 58,9 % | n.a. |
| В област Благоевград | 12 255 | 20 176 | 60,7 % | n.a. |
| В община Благоевград | 3 699 | 6 042 | 61,2 % | n.a. |
| По код на икономическа дейност (9604) | 143 | 476 | 30,0 % | n.a. |
Място по Заплати за 2017 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 162 875 | 236 648 | 68,8 % | n.a. |
| В област Благоевград | 7 314 | 12 041 | 60,7 % | n.a. |
| В община Благоевград | 2 315 | 3 719 | 62,2 % | n.a. |
| По код на икономическа дейност (9604) | 152 | 287 | 53,0 % | n.a. |
Изменения на Основни Показатели за 2017 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | -25,0% |
| счетоводна печалба | -150,0% |
| EBITDA | -200,0% |
| общо активи | +7,7% |
Месечни Нива на Заплати за 2017 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 0 |
| средна брутна месечна заплата | 0 |
| среден бюджет за месечна заплата | 250 |
| средносписъчен персонал за 2017 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ДЕРМАКЕЪР КЛИНИКС | ООД
| 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
|||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
|||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
|||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
|||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
|||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
|||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
|||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
|||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
|||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
|||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
|||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
|||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
|||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
|||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
|||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
|||
|
17. нетен марж (%)
|
|||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
|||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
|||
|
20. финансова автономност (%)
|
|||
|
21. обща ликвидност (%)
|
|||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
|||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
|||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2017 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2016 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2015 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 3,1 | 3 - 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | |||
| 2016 | 3,7 | 3 - 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| 2015 | 2,0 | 2 - 2 | 2 |
Регистърни данни
DERMACARE CLINICS OOD
203787025
16.11.2015
без подаден финансов отчет за 2018 г.
НЕ
9604 - Поддържане на добро физическо състояние
€ 51
ЙОРДАНКА ГРИГОРОВА ЦАНКОВСКА
-
управител
АНДРЕ АССАФ
40%
-
съдружник
Покупка на хранителни, козметични и други стоки с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид. Продажба на стоки от собствено производство. Извършване на козметични услуги. Оборудване на козметични салони. Управление на козметични центрове. Външнотърговска дейност. Маркетинг и реклама. Кетъринг. Организиране и провеждане на мероприятия. Търговско представителство и посредничество, франчайз, дистрибуторска дейност, комисионни, спедиционни, превозни сделки, складови сделки, лицензионни сделки, стоков контрол, сделки с интелектуална собственост. Туристически, информационни, програмни, импресарски или други услуги. Строителство и/или управление и продажба на недвижими имоти. Всички други, позволени от закона, дейности.
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 16.11.2015 |
Виж История на Промените (1)
2023.10.24 Промяна на съдружници
Накратко за ДЕРМАКЕЪР КЛИНИКС
ДЕРМАКЕЪР КЛИНИКС ООД (DERMACARE CLINICS OOD), с ЕИК 203787025, е основана на 16.11.2015 г. и е свързана с 0 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2018 г." и с капитал от € 51,1. Представлява се от ЙОРДАНКА ГРИГОРОВА ЦАНКОВСКА - Управител. Съдружници в ДЕРМАКЕЪР КЛИНИКС са АНДРЕ АССАФ с 40% от капитала.
Дружеството е на 228 848 място по приходи в България за 2017 г., на 12255 място в област Благоевград, на 3699 място в Благоевград и на 143 място по приходи в своята индустрия по КИД 9604 - Поддържане на добро физическо състояние .
Средномесечната нетна работна заплата в ДЕРМАКЕЪР КЛИНИКС за 2017 г. е в размер на 0 лв, което му отрежда 162 875 място по заплати в България за 2017 г., на 7314 място в област Благоевград, на 2315 място в община Благоевград и 152 по КИД - 9604.
За 2017 г. ДЕРМАКЕЪР КЛИНИКС реализира -25,0% спад на приходите, -150,0% спад на печалбата, -200,0% спад на EBITDA, 7,7% ръст на активите.
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България