ЕВА 1 - ЕЛИС МУСТАФА | ЕТ
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2021 г.
лв
Място по приходи в България за 2021 г.
291 179
Ръст/спад на приходите през 2021 г.
+33,3%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2021 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2021 г.Финансова Автономност
към 31.12.2021 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2021 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 291 179 | 393 881 | 73,9 % |
|
| В област Кърджали | 3 162 | 4 856 | 65,1 % |
|
| В община Кърджали | 1 870 | 2 820 | 66,3 % |
|
| По код на икономическа дейност (9602) | 3 777 | 12 280 | 30,8 % |
|
Място по Заплати за 2021 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 216 601 | 236 445 | 91,6 % |
|
| В област Кърджали | 2 638 | 2 884 | 91,5 % |
|
| В община Кърджали | 1 535 | 1 683 | 91,2 % |
|
| По код на икономическа дейност (9602) | 4 845 | 5 903 | 82,1 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2021 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | +33,3% |
| счетоводна печалба | 0,0 % |
| EBITDA | 0,0 % |
| общо активи | n.a. |
Месечни Нива на Заплати за 2021 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 0 |
| средна брутна месечна заплата | 0 |
| среден бюджет за месечна заплата | 125 |
| средносписъчен персонал за 2021 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ЕВА 1 - ЕЛИС МУСТАФА | ЕТ
| 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | - | |||||||||||||
| 2025 | - | |||||||||||||
| 2024 | - | |||||||||||||
| 2023 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2022 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2021 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2020 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2019 | 1,8 | 1 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| 2018 | 1,8 | 1 - 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2017 | 2,2 | 1 - 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| 2016 | 2,6 | 2 - 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| 2015 | 3,0 | 3 - 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| 2014 | 3,0 | 3 - 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| 2013 | 3,0 | 3 - 3 | 3 | 3 | 3 |
виж всички години
Регистърни данни
EVA 1- ELIS MUSTAFA ET
202770394
10.10.2013
без подаден финансов отчет за 2022 г.
НЕ
9602 -
ЕЛИС РЕДВИ МУСТАФА
-
управител
ЕЛИС РЕДВИ МУСТАФА
100%
-
физическо лице търговец
Фризъорски и козметични услуги, бръснарство, маникюр и педикюр, масаж, солариум, оказионна търговия, изграждане на фирмени магазини, внос и продажба на козметични продукти; търговия на едро и дребно; дрогерия; търговия с хранителни и промишлени стоки; поставяне на татуировки; обучение; покупка на стоки с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; транспортни услуги - превоз на пътници и товари; туристически услуги: хотелиерство, ресторантъорство, туроператорска и туристическа агентска дейност след получаване на съответен лиценз; кафетерии; рекламна дейност; покупка, строеж, ремонт и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; машинопис, компютърни, размножителни, фотокопирни, фотографски услуги; преводачески услуги, както и всички други дейности, незабранени от действащото законодателство”.
Виж История на Промените (0)
Няма история на промените
Накратко за ЕВА 1 - ЕЛИС МУСТАФА
ЕВА 1 - ЕЛИС МУСТАФА ЕТ (EVA 1- ELIS MUSTAFA ET), с ЕИК 202770394, е основана на 10.10.2013 г. и е свързана с 1 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2022 г." . Представлява се от ЕЛИС РЕДВИ МУСТАФА - Управител. Съдружници в ЕВА 1 - ЕЛИС МУСТАФА са ЕЛИС РЕДВИ МУСТАФА с 100% от капитала.
Дружеството е на 291 179 място по приходи в България за 2021 г., на 3162 място в област Кърджали, на 1870 място в Кърджали и на 3 777 място по приходи в своята индустрия по КИД 9602 - .
Средномесечната нетна работна заплата в ЕВА 1 - ЕЛИС МУСТАФА за 2021 г. е в размер на 0 лв, което му отрежда 216 601 място по заплати в България за 2021 г., на 2638 място в област Кърджали, на 1535 място в община Кърджали и 4 845 по КИД - 9602.
За 2021 г. ЕВА 1 - ЕЛИС МУСТАФА реализира 33,3% ръст на приходите, 0% ръст на печалбата, 0% ръст на EBITDA.
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България