ИЛТЕКС РЕНТ | ООД
ЕИК, град: 208131772, Слънчево
основана: 17.01.2025
регистрация по ДДС: ДА - от 17.01.2025 г.
състояние в регистъра към 11.05.2026 последна вписана промяна на 23.04.2026
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2024 г.
Място по приходи в България за 2024 г.
n.a.
Ръст/спад на приходите през 2024 г.
n.a.
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2024 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2024 г.Финансова Автономност
към 31.12.2024 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Регистърни данни
ILTEX RENT Ltd.
208131772
17.01.2025
действащ
1 216 996 лв
ИЛАРИОН ВАНЬОВ ЦАЧЕВ
-
управител
ИЛТЕКС
91,78%
-
съдружник
|
ИЛАРИОН ВАНЬОВ ЦАЧЕВ
8,22%
-
съдружник
стопанисване, поддръжка, преустройство, реконструкция и др. видове дейности касаещи цялостното управление на недвижими имоти на трети лица, посредничество при продажба, отдаване и преотдаване под наем на недвижими имоти на трети лица, търговия, покупка на стоки и вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; търговско представителство и посредничество, комисионни, рекламни, информационни и други услуги; сделки с интелектуална собственост, и всякакви други търговски сделки с изключение на забранените със закон.
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 23.04.2026 |
|
от 17.01.2025 |
виж всички
Виж История на Промените (1)
2026.04.23 Промяна на съдружници, Промяна на легалната форма, Промяна на капитала
Промяна на съдружници:
ИЛАРИОН ВАНЬОВ ЦАЧЕВ 8,2% дял
ИЛТЕКС ЕООД 91,8% дял
ИЛАРИОН ВАНЬОВ ЦАЧЕВ 100% дял
Промяна на легалната форма:
Дружество с ограничена отговорност
Еднолично дружество с ограничена отговорност
Промяна на капитала:
1 216 996 лв.
100 000 лв.
Накратко за ИЛТЕКС РЕНТ
ИЛТЕКС РЕНТ ООД (ILTEX RENT Ltd.), с ЕИК 208131772, е основана на 17.01.2025 г. и е свързана с 1 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "действащ" и с капитал от 1 216 996 лева. Представлява се от ИЛАРИОН ВАНЬОВ ЦАЧЕВ - Управител. Съдружници в ИЛТЕКС РЕНТ са ИЛТЕКС с 91,8% от капитала, ИЛАРИОН ВАНЬОВ ЦАЧЕВ с 8,2% от капитала.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България