ИВАНОВ СТРОЙ 89 | ЕООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2017 г.
лв
Място по приходи в България за 2017 г.
132 715
Ръст/спад на приходите през 2017 г.
-81,7%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2017 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2017 г.Финансова Автономност
към 31.12.2017 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2017 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 132 715 | 388 317 | 34,2 % | n.a. |
| В област Враца | 1 698 | 5 799 | 29,3 % | n.a. |
| В община Козлодуй | 140 | 479 | 29,2 % | n.a. |
| По код на икономическа дейност (4399) | 1 077 | 2 171 | 49,6 % | n.a. |
Място по Заплати за 2017 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 207 684 | 236 648 | 87,8 % | n.a. |
| В област Враца | 3 066 | 3 481 | 88,1 % | n.a. |
| В община Козлодуй | 244 | 277 | 88,1 % | n.a. |
| По код на икономическа дейност (4399) | 1 288 | 1 480 | 87,0 % | n.a. |
Изменения на Основни Показатели за 2017 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | -81,7% |
| счетоводна печалба | -84,9% |
| EBITDA | -84,9% |
| общо активи | +4,5% |
Месечни Нива на Заплати за 2017 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 0 |
| средна брутна месечна заплата | 0 |
| среден бюджет за месечна заплата | 125 |
| средносписъчен персонал за 2017 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ИВАНОВ СТРОЙ 89 | ЕООД
| 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2016 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2015 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2014 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||
| 2018 | 1,8 | 1 - 6 | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2017 | 3,5 | 1 - 8 | 8 | 7 | 2 | 1 | 6 | 6 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| 2016 | 7,0 | 2 - 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 2 | 2 |
| 2015 | 6,9 | 3 - 8 | 8 | 8 | 5 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 3 | 3 |
| 2014 | 6,9 | 1 - 9 | 1 | 5 | 5 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 |
виж всички години
Регистърни данни
IVANOV STROY 89
202900598
22.01.2014
без подаден финансов отчет за 2018 г.
4399 - Други специализирани строителни дейности, некласифицирани другаде
€ 5,11
МАЛИНА НЕДКОВА ЗОРИЛОВА
-
управител
МАЛИНА НЕДКОВА ЗОРИЛОВА
100%
-
едноличен собственик на капитала
СТРОИТЕЛСТВО И СМР, СТРОИТЕЛСТВО НА ЖИЛИЩНИ И НЕЖИЛИЩНИ СГРАДИ, СТРОИТЕЛСТВО НА ПЪТИЩА, АВТОМАГИСТРАЛИ, СТРОИТЕЛСТВО НА ТРЪБОПРОВОДИ, ПРЕНОСНИ И РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНИ ЕЛ.И ДАЛЕКОСЪОБЩИТЕЛНИ МРЕЖИ, ХИДРОТЕХНИЧЕСКИ СЪОРЪЖЕНИЯ, ИЗОЛАЦИИ, ЗЕМНИ РАБОТИ, СОНДИРАНЕ, СЪБАРЯНЕ И РАЗРУШАВАНЕ, ПОЛАГАНЕ НА МАЗИЛКИ, БОЯДИСВАНЕ, ПОКРИВНИ РАБОТИ, ДРУГИ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ СТРОИТЕЛНИ ДЕЙНОСТИ, ТЪРГОВИЯ НА ЕДРО И ДРЕБНО, ПРОДАЖБА НА СТОКИ ОТ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО НА НАШИ И ЧУЖДИ ФИРМИ, ПОКУПКА НА СТОКИ ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ДА ГИ ПРЕПРОДАДЕ В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД, КОМИСИОННИ, СПЕДИЦИОННИ И ПРЕВОЗНИ СДЕЛКИ, ЛИЦЕНЗИОННИ СДЕЛКИ, ПРЕВОЗ НА ТОВАРИ И АВТОМОБИЛИ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА, МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ, ПОКУПКА, СТРОЕЖ И ОБЗАВЕЖДАНЕ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА, РЕСТОРАНТЪОРСТВО, ХОТЕЛИЕРСКИ, ТУРИСТИЧЕСКИ, ЛИЗИНГ, КАКТО И ВСИЧКИ ДЕЙНОСТИ И УСЛУГИ, КОИТО НЕ СА ИЗРИЧНО ЗАБРАНЕНИ ОТ ЗАКОНА.
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 22.01.2014 |
Виж История на Промените (1)
2026.01.21 Промяна на капитала
Накратко за ИВАНОВ СТРОЙ 89
ИВАНОВ СТРОЙ 89 ЕООД (IVANOV STROY 89), с ЕИК 202900598, е основана на 22.01.2014 г. и е свързана с 2 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2018 г." и с капитал от € 5,1. Представлява се от МАЛИНА НЕДКОВА ЗОРИЛОВА - Управител. Съдружници в ИВАНОВ СТРОЙ 89 са МАЛИНА НЕДКОВА ЗОРИЛОВА с 100% от капитала.
Дружеството е на 132 715 място по приходи в България за 2017 г., на 1698 място в област Враца, на 140 място в Козлодуй и на 1 077 място по приходи в своята индустрия по КИД 4399 - Други специализирани строителни дейности, некласифицирани другаде.
Средномесечната нетна работна заплата в ИВАНОВ СТРОЙ 89 за 2017 г. е в размер на 0 лв, което му отрежда 207 684 място по заплати в България за 2017 г., на 3066 място в област Враца, на 244 място в община Козлодуй и 1 288 по КИД - 4399.
За 2017 г. ИВАНОВ СТРОЙ 89 реализира -81,7% спад на приходите, -84,9% спад на печалбата, -84,9% спад на EBITDA, 4,5% ръст на активите.
Съдружия
Асоциирани Дружества - 1 (в които ИВАНОВ СТРОЙ 89 има под 50% участие)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5% |
Понастоящем в Съдружие със - 1 лица
| № | дял | от дата | съдружник (наименование, п. форма, седалище, статус / физическо лице) |
в дружество (наименование, п. форма, седалище, статус) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 95% | ЕВРОСТРОЙ 67 |
|
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България