МАНЦИ ГРУП | ЕООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2025 г.
лв
Място по приходи в България за 2024 г.
73 858
Ръст/спад на приходите през 2025 г.
-1,8%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2025 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2025 г.Финансова Автономност
към 31.12.2025 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2024 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 73 858 | 289 523 | 25,5 % |
|
| В област Видин | 345 | 1 722 | 20,0 % |
|
| В община Ружинци | 3 | 29 | 10,3 % |
|
| По код на икономическа дейност (4321) | 349 | 916 | 38,1 % |
|
Място по Заплати за 2024 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 113 461 | 185 893 | 61,0 % |
|
| В област Видин | 588 | 1 091 | 53,9 % |
|
| В община Ружинци | 6 | 15 | 40 % |
|
| По код на икономическа дейност (4321) | 534 | 735 | 72,7 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2025 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | -1,8% |
| счетоводна печалба | +10,1% |
| EBITDA | +10,7% |
| общо активи | +546,2% |
Месечни Нива на Заплати за 2025 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 475 |
| средна брутна месечна заплата | 626 |
| среден бюджет за месечна заплата | 761 |
| средносписъчен персонал за 2025 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за МАНЦИ ГРУП | ЕООД
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2025 |
Годишен финансов отчет 2.pdf моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2024 |
Годишен финансов отчет 2.pdf моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2023 |
Годишен финансов отчет 2.pdf моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2022 |
Годишен финансов отчет ГФО (1).pdf моля изчакайте 5-15 секунди |
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | - | |||||||||||||
| 2025 | - | |||||||||||||
| 2024 | - | |||||||||||||
| 2023 | 2,5 | 2 - 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| 2022 | 2,0 | 1 - 3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Регистърни данни
MANTSI GRUP EOOD
206827234
15.02.2022
действащ
4321 - Изграждане на електрически инсталации
€ 5,11
МАРИАН САШКОВ НАЙДЕНОВ
-
управител
МАРИАН САШКОВ НАЙДЕНОВ
100%
-
едноличен собственик на капитала
ПОКУПКА НА СТОКИ ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ПРЕПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД; ПРОДАЖБА НА СТОКИ ОТ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО; ПОЩЕНСКИ, КУРИЕРСКИ И ЛОГИСТИЧНИ УСЛУГИ, СКЛАДОВА И ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ; ПРЕВОЗ НА ПЪТНИЦИ И ТОВАРИ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО; КОМИСИОННИ СДЕЛКИ; РЕКЛАМНИ, ИНФОРМАЦИОННИ И КОНСУЛТАНТСКИ УСЛУГИ; ВЪТРЕШНА И ВЪНШНА ТЪРГОВИЯ, ВЪНШНО - ИКОНОМИЧЕСКА ДЕЙНОСТ - ВНОС, ИЗНОС, БАРТЕРНИ СДЕЛКИ, РЕЕКСПОРТ; РАЗКРИВАНЕ И ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА ПИТЕЙНИ ЗАВЕДЕНИЯ; ЛИЗИНГОВИ, МАРКЕТИНГОВИ И ВАЛУТНИ СДЕЛКИ; ТЕХНИЧЕСКО ОБСЛУЖВАНЕ И РЕМОНТ НА АВТОМОБИЛИ; ТЪРГОВИЯ С АВТОМОБИЛИ И РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ - НОВИ И ВТОРА УПОТРЕБА; ФИТНЕС ЗАЛИ И САЛОНИ ЗА КРАСОТА; КАКТО И ВСЯКАКВИ ДРУГИ СДЕЛКИ НЕЗАБРАНЕНИ СЪС ЗАКОН, КАТО ДЕЙНОСТИТЕ ЗА КОИТО СЕ ИЗИСКВА РАЗРЕШЕНИЕ ОТ ДЪРЖАВЕН ОРГАН, ЩЕ СЕ ИЗВЪРШВАТ СЛЕД ПОЛУЧАВАНЕТО МУ.
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 15.02.2022 |
Виж История на Промените (1)
2026.02.25 Промяна на капитала
Накратко за МАНЦИ ГРУП
МАНЦИ ГРУП ЕООД (MANTSI GRUP EOOD), с ЕИК 206827234, е основана на 15.02.2022 г. и е свързана с 1 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "действащ" и с капитал от € 5,1. Представлява се от МАРИАН САШКОВ НАЙДЕНОВ - Управител. Съдружници в МАНЦИ ГРУП са МАРИАН САШКОВ НАЙДЕНОВ с 100% от капитала.
Дружеството е на 73 858 място по приходи в България за 2024 г., на 345 място в област Видин, на 3 място в Ружинци и на 349 място по приходи в своята индустрия по КИД 4321 - Изграждане на електрически инсталации.
Средномесечната нетна работна заплата в МАНЦИ ГРУП за 2024 г. е в размер на 475 лв, което му отрежда 113 461 място по заплати в България за 2024 г., на 588 място в област Видин, на 6 място в община Ружинци и 534 по КИД - 4321.
За 2025 г. МАНЦИ ГРУП реализира -1,8% спад на приходите, 10,1% ръст на печалбата, 10,7% ръст на EBITDA, 546,2% ръст на активите.
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България