ПАМАС 3 - СТАНКА ГЕНЧЕВА | ЕТ
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2019 г.
лв
Място по приходи в България за 2019 г.
288 981
Ръст/спад на приходите през 2019 г.
-22,7%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2019 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2019 г.Финансова Автономност
към 31.12.2019 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2019 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 288 981 | 402 068 | 71,9 % |
|
| В област Варна | 21 772 | 31 489 | 69,1 % |
|
| В община Бяла | 118 | 260 | 45,4 % |
|
| По код на икономическа дейност (4719) | 6 588 | 10 399 | 63,4 % |
|
Място по Заплати за 2019 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 110 350 | 244 684 | 45,1 % |
|
| В област Варна | 7 753 | 17 764 | 43,6 % |
|
| В община Бяла | 30 | 100 | 30 % |
|
| По код на икономическа дейност (4719) | 1 461 | 5 813 | 25,1 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2019 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | -22,7% |
| счетоводна печалба | -50,0% |
| EBITDA | -50,0% |
| общо активи | n.a. |
Месечни Нива на Заплати за 2019 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 241 |
| средна брутна месечна заплата | 365 |
| среден бюджет за месечна заплата | 500 |
| средносписъчен персонал за 2019 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ПАМАС 3 - СТАНКА ГЕНЧЕВА | ЕТ
| 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||||||||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||||||||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||||||||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||||||||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||||||||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||||||||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||||||||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||||||||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2018 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2017 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |
| 2016 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2015 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2014 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2013 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2012 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2011 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2010 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2009 | 1,1 | 1 - 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
виж всички години
Регистърни данни
PAMAS 3 - STANKA GENCHEVA ET
103018175
05.01.1996
без подаден финансов отчет за 2020 г.
НЕ
4719 - Търговия на дребно в неспециализирани магазини с разнообразни стоки
МАРИЯ ПАНАЙОТОВА ДЖИРОВА
-
прокурист
СТАНКА ГЕНЧЕВА ПАЛЯКОВА
100%
-
физическо лице търговец
Вътрешна и външна търговия; производство и покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид: селскостопанска и животинска продукция, цветарство, вина и спиртни напитки след лиценз, безалкохолни напитки, кланица, месо и млекопреработка, захарни и хлебни изделия; комисионна, спедиционна, складова дейност; превозна, хотелиерска, туристическа в страната и чужбина след лиценз, рекламна и информационна, програмна и импресарска, счетоводна, ресторантъорство и увеселителни заведения след лиценз и игри, авторемонтна, дървопреработвателна дейност и дърводелски услуги, шивашки, ръчно и машинно плетиво и бродерия, козметични и фризъорски услуги, пране и химическо чистене, вещи под наем и оказиони; ремонт на ел. Техника, направа на конструкции и остъкляване, строителни и бояджийски и предоставянето на комунално битови услуги; производство на филми, видео и звукозаписи , както и други подобни дейности след лиценз; покупка, строеж или обзавеждане на недвижим...
Виж История на Промените (0)
Няма история на промените
Накратко за ПАМАС 3 - СТАНКА ГЕНЧЕВА
ПАМАС 3 - СТАНКА ГЕНЧЕВА ЕТ (PAMAS 3 - STANKA GENCHEVA ET), с ЕИК 103018175, е основана на 05.01.1996 г. и е свързана с 1 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2020 г." . Представлява се от МАРИЯ ПАНАЙОТОВА ДЖИРОВА - Прокурист. Съдружници в ПАМАС 3 - СТАНКА ГЕНЧЕВА са СТАНКА ГЕНЧЕВА ПАЛЯКОВА с 100% от капитала.
Дружеството е на 288 981 място по приходи в България за 2019 г., на 21772 място в област Варна, на 118 място в Бяла и на 6 588 място по приходи в своята индустрия по КИД 4719 - Търговия на дребно в неспециализирани магазини с разнообразни стоки .
Средномесечната нетна работна заплата в ПАМАС 3 - СТАНКА ГЕНЧЕВА за 2019 г. е в размер на 241 лв, което му отрежда 110 350 място по заплати в България за 2019 г., на 7753 място в област Варна, на 30 място в община Бяла и 1 461 по КИД - 4719.
За 2019 г. ПАМАС 3 - СТАНКА ГЕНЧЕВА реализира -22,7% спад на приходите, -50,0% спад на печалбата, -50,0% спад на EBITDA.
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България