ПЕНКА СТАМЕНОВА 81 | ЕТ
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2021 г.
лв
Място по приходи в България за 2021 г.
109 552
Ръст/спад на приходите през 2021 г.
+11,3%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2021 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2021 г.Финансова Автономност
към 31.12.2021 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2021 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 109 552 | 393 881 | 27,8 % |
|
| В област Пловдив | 10 807 | 38 114 | 28,4 % |
|
| В община Родопи | 514 | 1 647 | 31,2 % |
|
| По код на икономическа дейност (4729) | 1 044 | 4 348 | 24,0 % |
|
Място по Заплати за 2021 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 162 041 | 236 445 | 68,5 % |
|
| В област Пловдив | 15 613 | 23 330 | 66,9 % |
|
| В община Родопи | 646 | 1 011 | 63,9 % |
|
| По код на икономическа дейност (4729) | 1 391 | 2 714 | 51,3 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2021 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | +11,3% |
| счетоводна печалба | -80,0% |
| EBITDA | -80,0% |
| общо активи | n.a. |
Месечни Нива на Заплати за 2021 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 0 |
| средна брутна месечна заплата | 0 |
| среден бюджет за месечна заплата | 375 |
| средносписъчен персонал за 2021 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ПЕНКА СТАМЕНОВА 81 | ЕТ
| 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||||||||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||||||||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||||||||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||||||||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||||||||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||||||||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||||||||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||||||||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | - | |||||||||||||
| 2025 | - | |||||||||||||
| 2024 | - | |||||||||||||
| 2023 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2022 | 1,8 | 1 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| 2021 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2020 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2019 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2018 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2017 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2016 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2015 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2014 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2013 | 1,2 | 1 - 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| 2012 | 1,1 | 1 - 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2011 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
виж всички години
Регистърни данни
"PENKA STAMENOVA - 81",
201304257
08.10.2010
без подаден финансов отчет за 2022 г.
4729 - Търговия на дребно с други хранителни стоки
ПЕНКА ХРИСТЕВА СТАМЕНОВА
-
управител
ПЕНКА ХРИСТЕВА СТАМЕНОВА
100%
-
физическо лице търговец
консултантски услуги, търговия на едро и дребно с всякакъв вид разрешени стоки в страната и чужбина, продажба на алкохол и производните му спиртни напитки и цигари /след съответно разрешение/; посреднически услуги при информиране и наемане на работа в страната и чужбина /след получаване на разрешение/, транспортна дейност в страната и чужбина; продажба на стоки в първоначален, преработен или обработен вид, включително земеделска продукция; комисионна складова, лизингова, търговска хотелиерска, ресторантъорство, реекспорт, туризъм, извършване на проектантски услуги; брокерски услуги, извършване на дейности, разрешени от закона и предоставяне на услуги, разрешени от закон.
Виж История на Промените (1)
2010.10.08 Промяна на наименованието
Промяна на наименованието:
ПЕНКА СТАМЕНОВА – 81
ЕТ „ПЕНКА СТАМЕНОВА – 81“
Накратко за ПЕНКА СТАМЕНОВА 81
ПЕНКА СТАМЕНОВА 81 ЕТ ("PENKA STAMENOVA - 81",), с ЕИК 201304257, е основана на 08.10.2010 г. и е свързана с 1 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2022 г." . Представлява се от ПЕНКА ХРИСТЕВА СТАМЕНОВА - Управител. Съдружници в ПЕНКА СТАМЕНОВА 81 са ПЕНКА ХРИСТЕВА СТАМЕНОВА с 100% от капитала.
Дружеството е на 109 552 място по приходи в България за 2021 г., на 10807 място в област Пловдив, на 514 място в Родопи и на 1 044 място по приходи в своята индустрия по КИД 4729 - Търговия на дребно с други хранителни стоки .
Средномесечната нетна работна заплата в ПЕНКА СТАМЕНОВА 81 за 2021 г. е в размер на 0 лв, което му отрежда 162 041 място по заплати в България за 2021 г., на 15613 място в област Пловдив, на 646 място в община Родопи и 1 391 по КИД - 4729.
За 2021 г. ПЕНКА СТАМЕНОВА 81 реализира 11,3% ръст на приходите, -80,0% спад на печалбата, -80,0% спад на EBITDA.
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България