ТАМЕР - НУРТЕН ХАЛИЛОВА | ЕТ
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2021 г.
лв
Място по приходи в България за 2021 г.
264 547
Ръст/спад на приходите през 2021 г.
+15,8%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2021 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2021 г.Финансова Автономност
към 31.12.2021 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2021 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 264 547 | 393 881 | 67,2 % |
|
| В област Търговище | 2 527 | 3 884 | 65,1 % |
|
| В община Омуртаг | 275 | 511 | 53,8 % |
|
| По код на икономическа дейност (4711) | 13 062 | 17 139 | 76,2 % |
|
Място по Заплати за 2021 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 169 462 | 236 445 | 71,7 % |
|
| В област Търговище | 1 664 | 2 395 | 69,5 % |
|
| В община Омуртаг | 176 | 270 | 65,2 % |
|
| По код на икономическа дейност (4711) | 7 175 | 11 191 | 64,1 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2021 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | +15,8% |
| счетоводна печалба | +66,7% |
| EBITDA | +66,7% |
| общо активи | n.a. |
Месечни Нива на Заплати за 2021 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 0 |
| средна брутна месечна заплата | 0 |
| среден бюджет за месечна заплата | 333 |
| средносписъчен персонал за 2021 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ТАМЕР - НУРТЕН ХАЛИЛОВА | ЕТ
| 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
|||||||||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
|||||||||||
|
17. нетен марж (%)
|
|||||||||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
|||||||||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
|||||||||||
|
20. финансова автономност (%)
|
|||||||||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
|||||||||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
|||||||||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | - | |||||||||||||
| 2025 | - | |||||||||||||
| 2024 | - | |||||||||||||
| 2023 | 1,6 | 1 - 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| 2022 | 1,7 | 1 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2021 | 1,4 | 1 - 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2020 | 1,7 | 1 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2019 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2018 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2017 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2016 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2015 | 1,7 | 1 - 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2014 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2013 | 1,5 | 1 - 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2012 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2011 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2010 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
виж всички години
Регистърни данни
TAMER - NURTEN KHALILOVA ET
201065145
25.02.2010
без подаден финансов отчет за 2022 г.
НЕ
4711 - Търговия на дребно в неспециализирани магазини предимно с хранителни стоки, напитки и тютюневи изделия
НУРТЕН ИСМЕДОВА ХАЛИЛОВА
-
управител
НУРТЕН ИСМЕДОВА ХАЛИЛОВА
100%
-
физическо лице търговец
ПОКУПКА НА СТОКИ ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ПРЕПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД; ПРОИЗВОДСТВО НА СТОКИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА; ТУРИСТИЧЕСКА ДЕЙНОСТ; ТАКСИМЕТРОВИ УСЛУГИ СЪС СОБСТВЕН ИЛИ НАЕТ ЛЕК И ТОВАРЕН АВТОМОБИЛ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА; ПРОИЗВОДСТВО И РЕАЛИЗАЦИЯ НА ПРОМИШЛЕНА ИЛИ СЕЛСКОСТОПАНСКА ПРОДУКЦИЯ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА СЛЕД СНАБДЯВАНЕ С ЛИЦЕНЗ ЗА СЪОТВЕТНИТЕ ДЕЙНОСТИ, ЗА КОИТО СЕ ИЗИСКВА ТАКЪВ; УСЛУГИ НА НАСЕЛЕНИЕТО - ЕЛ.УСЛУГИ, ШИВАЧЕСТВО, СТРОИТЕЛНИ И ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО НЕ Е ЗАБРАНЕНО ОТ ЗАКОНА.
Виж История на Промените (0)
Няма история на промените
Накратко за ТАМЕР - НУРТЕН ХАЛИЛОВА
ТАМЕР - НУРТЕН ХАЛИЛОВА ЕТ (TAMER - NURTEN KHALILOVA ET), с ЕИК 201065145, е основана на 25.02.2010 г. и е свързана с 1 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2022 г." . Представлява се от НУРТЕН ИСМЕДОВА ХАЛИЛОВА - Управител. Съдружници в ТАМЕР - НУРТЕН ХАЛИЛОВА са НУРТЕН ИСМЕДОВА ХАЛИЛОВА с 100% от капитала.
Дружеството е на 264 547 място по приходи в България за 2021 г., на 2527 място в област Търговище, на 275 място в Омуртаг и на 13 062 място по приходи в своята индустрия по КИД 4711 - Търговия на дребно в неспециализирани магазини предимно с хранителни стоки, напитки и тютюневи изделия.
Средномесечната нетна работна заплата в ТАМЕР - НУРТЕН ХАЛИЛОВА за 2021 г. е в размер на 0 лв, което му отрежда 169 462 място по заплати в България за 2021 г., на 1664 място в област Търговище, на 176 място в община Омуртаг и 7 175 по КИД - 4711.
За 2021 г. ТАМЕР - НУРТЕН ХАЛИЛОВА реализира 15,8% ръст на приходите, 66,7% ръст на печалбата, 66,7% ръст на EBITDA.
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България