ВИ АР ФАЙЪР ГРУП | ЕООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2025 г.
лв
Място по приходи в България за 2024 г.
172 852
Ръст/спад на приходите през 2025 г.
+86,8%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2025 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2025 г.Финансова Автономност
към 31.12.2025 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2024 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 172 852 | 289 523 | 59,7 % |
|
| В област Плевен | 4 029 | 6 940 | 58,1 % |
|
| В община Кнежа | 186 | 280 | 66,4 % |
|
| По код на икономическа дейност (3319) | 63 | 110 | 57,3 % |
|
Място по Заплати за 2024 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 115 410 | 185 893 | 62,1 % |
|
| В област Плевен | 2 656 | 4 497 | 59,1 % |
|
| В община Кнежа | 118 | 200 | 59 % |
|
| По код на икономическа дейност (3319) | 46 | 64 | 71,9 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2025 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | +86,8% |
| счетоводна печалба | +85,7% |
| EBITDA | +92,9% |
| общо активи | +44,4% |
Месечни Нива на Заплати за 2025 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 466 |
| средна брутна месечна заплата | 615 |
| среден бюджет за месечна заплата | 750 |
| средносписъчен персонал за 2025 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ВИ АР ФАЙЪР ГРУП | ЕООД
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
|||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
|||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
|||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
|||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
|||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
|||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
|||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
|||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
|||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
|||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
|||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
|||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
|||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
|||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
|||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
|||
|
17. нетен марж (%)
|
|||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
|||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
|||
|
20. финансова автономност (%)
|
|||
|
21. обща ликвидност (%)
|
|||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
|||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
|||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2025 |
Годишен финансов отчет 25.pdf моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2024 |
Годишен финансов отчет 24.pdf моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2023 |
Годишен финансов отчет баланс.pdf моля изчакайте 5-15 секунди Годишен финансов отчет баланс.pdf моля изчакайте 5-15 секунди
покажи още 1
файл
|
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | - | |||||||||||||
| 2025 | - | |||||||||||||
| 2024 | - | |||||||||||||
| 2023 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | |||||
| 2022 | 2,1 | 1 - 3 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Регистърни данни
V R FIRE GROUP ELTD
206070114
03.04.2020
действащ
3319 - Ремонт на друго оборудване
€ 51
ВЕНЕЛИН ПЛАМЕНОВ БЕБОВ
-
управител
ВЕНЕЛИН ПЛАМЕНОВ БЕБОВ
100%
-
едноличен собственик на капитала
ОРГАНИЗАЦИЯ НА ПОЖАРНАТА И АВАРИЙНАТА БЕЗОПАСНОСТ НА ОБЕКТИ, ПОЖАРОИЗВЕСТИТЕЛНИ И ПОЖАРОГАСИТЕЛНИ ИНСТАЛАЦИИ - ПЪЛЕН ИНЖЕНЕРИНГ, ПРОТИВОПОЖАРНА ТЕХНИКА И СРЕДСТВА ЗА ЗАЩИТА - ПРОИЗВОДСТВО, ПРОДАЖБА И СЕРВИЗ, ПОКУПКО-ПРОДАЖБА НА СТОКИ ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ПРЕПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД, ПРОДАЖБА НА СТОКИ ОТ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО, ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО /БЕЗ ПРОЦЕСУАЛНО/, ПОСРЕДНИЧЕСТВО И АГЕНТСТВО НА МЕСТНИ И ЧУЖДЕСТРАННИ ЛИЦА В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА, КОМИСИОННА, СПЕДИЦИОННА, СКЛАДОВА И ЛИЗИНГОВА ДЕЙНОСТ, ХОТЕЛИЕРСКИ, ТУРИСТИЧЕСКИ, РЕКЛАМНИ, ИНФОРМАЦИОННИ, ПРОГРАМНИ, ИМПРЕСАРСКИ И ДРУГИ УСЛУГИ, ПОКУПКА, СТРОЕЖ И ОБЗАВЕЖДАНЕ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА, ОРГАНИЗИРАНЕ НА СЧЕТОВОДНО ОТЧИТАНЕ И СЪСТАВЯНЕ НА ГОДИШНИ, МЕЖДИННИ И ДРУГИ ФИНАНСОВИ ОТЧЕТИ ПО РЕДА НА ЗАКОНА ЗА СЧЕТОВОДСТВОТО, КОНСУЛТАЦИИ ПО РАЗРАБОТВАНЕ И ВНЕДРЯВАНЕ НА СИСТЕМИ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА КАЧЕСТВОТО, ПРЕВОДАЧЕСКИ И ПЕДАГОГИЧЕСКИ УСЛУГИ И ВСЯКАКВИ ДРУГИ ДЕЙНОСТИ И УСЛУГИ, НЕЗАБРАНЕНИ ОТ ЗАКОНА, КОИТО ПО...
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 03.04.2020 |
Виж История на Промените (0)
Няма история на промените
Накратко за ВИ АР ФАЙЪР ГРУП
ВИ АР ФАЙЪР ГРУП ЕООД (V R FIRE GROUP ELTD), с ЕИК 206070114, е основана на 03.04.2020 г. и е свързана с 1 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "действащ" и с капитал от € 51,1. Представлява се от ВЕНЕЛИН ПЛАМЕНОВ БЕБОВ - Управител. Съдружници в ВИ АР ФАЙЪР ГРУП са ВЕНЕЛИН ПЛАМЕНОВ БЕБОВ с 100% от капитала.
Дружеството е на 172 852 място по приходи в България за 2024 г., на 4029 място в област Плевен, на 186 място в Кнежа и на 63 място по приходи в своята индустрия по КИД 3319 - Ремонт на друго оборудване.
Средномесечната нетна работна заплата в ВИ АР ФАЙЪР ГРУП за 2024 г. е в размер на 466 лв, което му отрежда 115 410 място по заплати в България за 2024 г., на 2656 място в област Плевен, на 118 място в община Кнежа и 46 по КИД - 3319.
За 2025 г. ВИ АР ФАЙЪР ГРУП реализира 86,8% ръст на приходите, 85,7% ръст на печалбата, 92,9% ръст на EBITDA, 44,4% ръст на активите.
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България