ЕСКАДА - М | ЕООД
ЕИК, град: 204410760, Шумен
основана: 16.01.2017
регистрация по ДДС: НЕ
КИД 2008: 4724 - Търговия на дребно с хляб, хлебни, захарни и сладкарски изделия
състояние в регистъра към 12.05.2026 последна вписана промяна на 04.01.2023 последни финансови данни за 2020
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2024 г.
Място по приходи в България за 2020 г.
390 751
Ръст/спад на приходите през 2020 г.
-95,0%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2020 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2020 г.Финансова Автономност
към 31.12.2020 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2020 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 390 751 | 392 744 | 99,5 % |
|
| В област Шумен | 9 603 | 9 641 | 99,6 % |
|
| В община Шумен | 782 | 785 | 99,6 % |
|
| По код на икономическа дейност (4724) | 1 273 | 1 277 | 99,7 % |
|
Място по Заплати за 2020 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | n.a. | |||
| В област Шумен | n.a. | |||
| В община Шумен | n.a. | |||
| По код на икономическа дейност (4724) | n.a. |
Изменения на Основни Показатели за 2020 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | -95,0% |
| счетоводна печалба | -300,0% |
| EBITDA | -300,0% |
| общо активи | -46,6% |
Месечни Нива на Заплати за 2020 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 0 |
| средна брутна месечна заплата | 0 |
| среден бюджет за месечна заплата | 0 |
| средносписъчен персонал за 2020 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ЕСКАДА - М | ЕООД
Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2024 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
| 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2020 |
Годишен финансов отчет-2020 Г. моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2019 |
Годишен финансов отчет-2019г. моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2018 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2017 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
Регистърни данни
ESKADA - M Ltd
204410760
16.01.2017
без подаден финансов отчет за 2021 г.
НЕ
4724 - Търговия на дребно с хляб, хлебни, захарни и сладкарски изделия
20 лв
АНИ ЕМИЛОВА БОЯНОВА
-
управител
АНИ ЕМИЛОВА БОЯНОВА
100%
-
едноличен собственик на капитала
ТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ; СДЕЛКИ С НЕДВИЖИМИ ИМОТИ; МЕНИДЖМЪНТ, МАРКЕТИНГОВА, КОНСУЛТАНТСКА И ПРЕДПРИЕМАЧЕСКА ДЕЙНОСТ, ПРЕДОСТАВЯНЕ И ИЗВЪРШВАНЕ НА РАЗРЕШЕНИ СЪС ЗАКОН УСЛУГИ НА ФИЗИЧЕСКИ И ЮРИДИЧЕСКИ ЛИЦА; ПРОИЗВОДСТВО НА СТОКИ; ХОТЕЛИЕРСТВО И РЕСТОРАНТЪОРСТВО И ТУРИСТИЧЕСКА ДЕЙНОСТ, СТРОИТЕЛСТВО И ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА ЗАВЕДЕНИЯ ЗА ОБЩЕСТВЕНО ХРАНЕНЕ ОТ ВСЯКАКЪВ ВИД ПО НОМЕНКЛАТУРАТА НА ЗАВЕДЕНИЯТА ЗА ОБЩЕСТВЕНО ХРАНЕНЕ В СТРАНАТА; ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА ВЕРИГИ ОТ ОБЕКТИ ЗА ТЪРГОВИЯ; СТРОИТЕЛНА И СТРОИТЕЛНО-РЕМОНТНА ДЕЙНОСТ; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО, ПОСРЕДНИЧЕСТВО И АГЕНТСТВО НА БЪЛГАРСКИ И ЧУЖДЕСТРАННИ ФИЗИЧЕСКИ И ЮРИДИЧЕСКИ ЛИЦА; ПРЕРАБОТКА, ИЗКУПУВАНЕ И РЕАЛИЗАЦИЯ НА СЕЛСКОСТОПАНСКА ПРОДУКЦИЯ; ПРЕВОЗНИ СДЕЛКИ, СПЕДИЦИОННИ, СКЛАДОВИ, ЛИЦЕНЗИОННИ СДЕЛКИ, СДЕЛКИ С ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОБСТВЕНОСТ; ВЪНШНОТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ - ВНОС, ИЗНОС; ИНЖЕНЕРИНГ; ВНЕДРЯВАНЕ И ОБСЛУЖВАНЕ НА СОФТУЕР И ХАРДУЕР; КАКТО И ВСЯКАКВИ НЕЗАБРАНЕНИ СЪС ЗАКОН ИЛИ ДРУГ НОРМАТИВЕН АКТ ДЕЙНОСТИ И УСЛУГИ, ВКЛЮЧИТЕЛНО И ТЕЗИ ПОПАДАЩИ ПОД СП...
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 04.01.2023 |
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 16.01.2017 |
виж всички
Виж История на Промените (1)
2023.01.04 Промяна на съдружници, Промяна на управители, Промяна на адрес
Промяна на съдружници:
АНИ ЕМИЛОВА БОЯНОВА 100% дял
ВОЛОДЯ НАЙДЕНОВ ХРИСТОВ 100% дял
Промяна на управители:
АНИ ЕМИЛОВА БОЯНОВА
ВОЛОДЯ НАЙДЕНОВ ХРИСТОВ
Промяна на адрес:
област Шумен, Шумен 9700, ул. Горен дъбник 1
област София, Костинброд 2230, ВИШНЯ 2А
Накратко за ЕСКАДА - М
ЕСКАДА - М ЕООД (ESKADA - M Ltd), с ЕИК 204410760, е основана на 16.01.2017 г. и е свързана с 42 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2021 г." и с капитал от 20 лева. Представлява се от АНИ ЕМИЛОВА БОЯНОВА - Управител. Съдружници в ЕСКАДА - М са АНИ ЕМИЛОВА БОЯНОВА с 100% от капитала.
Дружеството е на 390 751 място по приходи в България за 2020 г., на 9603 място в област Шумен, на 782 място в Шумен и на 1 273 място по приходи в своята индустрия по КИД 4724 - Търговия на дребно с хляб, хлебни, захарни и сладкарски изделия.
За 2020 г. ЕСКАДА - М реализира -95,0% спад на приходите, -300,0% спад на печалбата, -300,0% спад на EBITDA, -46,6% спад на активите.
Съдружия
Дъщерни Дружества - 9 (в които ЕСКАДА - М има над 50% участие)
Всички финансови данни в таблицата са за 2024 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 90% | |||||
| 2 | 80% | |||||
| 3 | 80% | |||||
| 4 | 80% | |||||
| 5 | 75% | |||||
| 6 | 70% | |||||
| 7 | 70% | |||||
| 8 | 70% | |||||
| 9 | 70% | |||||
Асоциирани Дружества - 26 (в които ЕСКАДА - М има под 50% участие)
Всички финансови данни в таблицата са за 2024 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата | ||||||
| 1 | 30% | |||||
| 2 | 30% | |||||
| 3 | 20% | |||||
| 4 | 15% | |||||
| 5 | 10% | |||||
| 6 | 10% | |||||
| 7 | 10% | |||||
| 8 | 10% | |||||
| 9 | 10% | |||||
| 10 | 10% | |||||
| 11 | 10% | |||||
| 12 | 10% | |||||
| 13 | 10% | |||||
| 14 | 10% | |||||
| 15 | 10% | |||||
| 16 | 10% | |||||
| 17 | 10% | |||||
| 18 | 10% | |||||
| 19 | 10% | |||||
| 20 | 10% | |||||
| 21 | 10% | |||||
| 22 | 10% | |||||
| 23 | 5% | |||||
| 24 | 5% | |||||
| 25 | 5% | |||||
| 26 | 5% |
Дружества от Група - 7 (дружества със същия мажоритарен собственик - АНИ ЕМИЛОВА БОЯНОВА)
Всички финансови данни в таблицата са за 2024 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 100% | |||||
| 2 | 100% | |||||
| 3 | 100% | |||||
| 4 | 100% | |||||
| 5 | 100% | |||||
| 6 | 100% | |||||
| 7 | 100% |
Понастоящем в Съдружие със - 90 лица
Всички финансови данни в таблицата са за 2024 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
| № | дял | от дата | съдружник (наименование, п. форма, седалище, статус / физическо лице) |
в дружество (наименование, п. форма, седалище, статус) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 80% | КРИСТАЛ ИНК ЕООД |
|
|
| 2 | 80% | МАКС БРАНД |
|
|
| 3 | 80% | КРИСТАЛ ИНК ЕООД |
|
|
| 4 | 80% | КРИСТАЛ ИНК ЕООД |
|
|
| 5 | 80% | АНС КОНСУЛТ ЕООД |
|
|
| 6 | 80% | КРИСТАЛ ИНК ЕООД |
|
|
| 7 | 80% | КРИСТАЛ ИНК ЕООД |
|
|
| 8 | 80% | КРИСТАЛ ИНК ЕООД |
|
|
| 9 | 80% | КРИСТАЛ ИНК ЕООД |
|
|
| 10 | 80% | КРИСТАЛ ИНК ЕООД |
|
|
| 11 | 80% | КРИСТАЛ ИНК ЕООД |
|
|
| 12 | 75% | АНС КОНСУЛТ ЕООД |
|
|
| 13 | 75% | АНС КОНСУЛТ ЕООД |
|
|
| 14 | 75% | АНС КОНСУЛТ ЕООД |
|
|
| 15 | 75% | АНС КОНСУЛТ ЕООД |
|
|
| 16 | 75% | АНС КОНСУЛТ ЕООД |
|
|
| 17 | 75% | АНС КОНСУЛТ ЕООД |
|
|
| 18 | 70% | ВАСКИМ КОМЕРС ЕООД |
|
|
| 19 | 70% | ГЛОБАЛ К И М |
|
|
| 20 | 70% | АНС КОНСУЛТ ЕООД |
|
|
| 21 | 65% | СПАВЕКС КОМЕРС ЕООД |
|
|
| 22 | 65% | ВИЕН - А ЕООД |
|
|
| 23 | 60% | ВИСТА К И М |
|
|
| 24 | 60% | ВИЕН - А ЕООД |
|
|
| 25 | 50% | ВИЕН - А ЕООД |
|
|
| 26 | 45% | ВИСТА К И М ЕООД |
|
|
| 27 | 40% | АУСТРИ |
|
|
| 28 | 25% | КРИСТ - М ЕООД |
|
|
| 29 | 20% | СТАНТЕКС БЪЛГАРИЯ |
|
|
| 30 | 20% | ФЮЧЪР К И М ЕООД |
|
|
| 31 | 20% | ГЛОБАЛ К И М |
|
|
| 32 | 20% | ВИСТА К И М |
|
|
| 33 | 20% | СМАРТ К И М |
|
|
| 34 | 20% | ВИСТА К И М |
|
|
| 35 | 15% | АНС КОНСУЛТ |
|
|
| 36 | 15% | ГЛОБАЛ К И М |
|
|
| 37 | 15% | МАРТИМ СТАР ЕООД |
|
|
| 38 | 15% | ГЛОБАЛ К И М |
|
|
| 39 | 15% | МАРТИМ СТАР |
|
|
| 40 | 10% | КРИСТ - М ЕООД |
|
|
| 41 | 10% | МАРТИМ СТАР ЕООД |
|
|
| 42 | 10% | КРИСТ - М ЕООД |
|
|
| 43 | 10% | ВИЕН - А ЕООД |
|
|
| 44 | 10% | МАКС БРАНД |
|
|
| 45 | 10% | ГЛОБАЛ К И М |
|
|
| 46 | 10% | МАРТИМ СТАР |
|
|
| 47 | 10% | СПАВЕКС КОМЕРС ЕООД |
|
|
| 48 | 10% | АУСТРИ |
|
|
| 49 | 10% | ВИСТА К И М |
|
|
| 50 | 10% | СТАНТЕКС БЪЛГАРИЯ |
|
|
| 51 | 10% | МАРТИМ СТАР ЕООД |
|
|
| 52 | 10% | ВИЕН - А ЕООД |
|
|
| 53 | 10% | ФЮЧЪР К И М ЕООД |
|
|
| 54 | 10% | ГЛОБАЛ К И М |
|
|
| 55 | 10% | АУСТРИ |
|
|
| 56 | 10% | ГЛОБАЛ К И М ЕООД |
|
|
| 57 | 10% | ВИЕН - А ЕООД |
|
|
| 58 | 10% | МАРТИМ СТАР ЕООД |
|
|
| 59 | 10% | МАКС БРАНД |
|
|
| 60 | 10% | ФЮЧЪР К И М ЕООД |
|
|
| 61 | 10% | ВИСТА К И М |
|
|
| 62 | 10% | ФЮЧЪР К И М |
|
|
| 63 | 10% | МАРТИМ СТАР ЕООД |
|
|
| 64 | 5% | ФЮЧЪР К И М |
|
|
| 65 | 5% | ВИСТА К И М |
|
|
| 66 | 5% | СМАРТ К И М |
|
|
| 67 | 5% | ГЛОБАЛ К И М |
|
|
| 68 | 5% | КРИСТ - М ЕООД |
|
|
| 69 | 5% | МАРТИМ СТАР |
|
|
| 70 | 5% | КРИСТ - М ЕООД |
|
|
| 71 | 5% | СМАРТ К И М |
|
|
| 72 | 5% | СМАРТ К И М |
|
|
| 73 | 5% | СМАРТ К И М |
|
|
| 74 | 5% | СМАРТ К И М |
|
|
| 75 | 5% | МАРТИМ СТАР ЕООД |
|
|
| 76 | 5% | СМАРТ К И М |
|
|
| 77 | 5% | СМАРТ К И М |
|
|
| 78 | 5% | СМАРТ К И М |
|
|
| 79 | 5% | СМАРТ К И М |
|
|
| 80 | 5% | АУСТРИ |
|
|
| 81 | 5% | КРИСТ - М ЕООД |
|
|
| 82 | 5% | СМАРТ К И М |
|
|
| 83 | 5% | СТАНТЕКС БЪЛГАРИЯ |
|
|
| 84 | 5% | ВИЕН - А ЕООД |
|
|
| 85 | 5% | ВИЕН - А |
|
|
| 86 | 5% | ФЮЧЪР К И М ЕООД |
|
|
| 87 | 5% | СПАВЕКС КОМЕРС ЕООД |
|
|
| 88 | 5% | ВИЕН - А |
|
|
| 89 | 5% | ВИСТА К И М ЕООД |
|
|
| 90 | 5% | МАКС БРАНД ЕООД |
|
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България