ФАРМАСИ 83 | ЕООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2025 г.
лв
Място по приходи в България за 2024 г.
79 563
Ръст/спад на приходите през 2025 г.
+77,0%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2025 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2025 г.Финансова Автономност
към 31.12.2025 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2024 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 79 563 | 289 523 | 27,5 % |
|
| В област Пазарджик | 1 738 | 6 772 | 25,7 % |
|
| В община Батак | 20 | 93 | 21,5 % |
|
| По код на икономическа дейност (4773) | 554 | 5 362 | 10,3 % |
|
Място по Заплати за 2024 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 126 029 | 185 893 | 67,8 % |
|
| В област Пазарджик | 2 973 | 4 742 | 62,7 % |
|
| В община Батак | 37 | 70 | 52,9 % |
|
| По код на икономическа дейност (4773) | 866 | 2 307 | 37,5 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2025 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | +77,0% |
| счетоводна печалба | +31,3% |
| EBITDA | +27,8% |
| общо активи | +211,4% |
Месечни Нива на Заплати за 2025 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 428 |
| средна брутна месечна заплата | 573 |
| среден бюджет за месечна заплата | 708 |
| средносписъчен персонал за 2025 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ФАРМАСИ 83 | ЕООД
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
|||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
|||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
|||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
|||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
|||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
|||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
|||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
|||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
|||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
|||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
|||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
|||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
|||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
|||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
|||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
|||
|
17. нетен марж (%)
|
|||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
|||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
|||
|
20. финансова автономност (%)
|
|||
|
21. обща ликвидност (%)
|
|||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
|||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
|||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2025 |
Годишен доклад за дейността ГФО Фармаси 83 ЕООД.pdf моля изчакайте 5-15 секунди Годишен финансов отчет ГФО Фармаси 83 ЕООД.pdf моля изчакайте 5-15 секунди
покажи още 1
файл
|
| 2024 |
Годишен финансов отчет ГФО 2024 Фармаси ЕООД.pdf моля изчакайте 5-15 секунди Годишен финансов отчет ГФО 2024 Фармаси ЕООД.pdf моля изчакайте 5-15 секунди
покажи още 1
файл
|
| 2023 |
Годишен финансов отчет ГФО 2023 .pdf моля изчакайте 5-15 секунди Годишен финансов отчет ГФО 2023 .pdf моля изчакайте 5-15 секунди
покажи още 1
файл
|
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | - | |||||||||||||
| 2025 | - | |||||||||||||
| 2024 | - |
Регистърни данни
FARMASI 83 Ltd.
207591383
08.11.2023
действащ
4773 - Търговия на дребно с лекарства и други фармацевтични стоки
€ 2 556
СЕВГИ ЕЛМАЗ САБАХ
-
управител
СЕВГИ ЕЛМАЗ САБАХ
100%
-
едноличен собственик на капитала
Търговия на дребно с лекарствени продукти, фармацевтични стоки и услуги съгласно закона, търговия на дребно с хомеопатични лекарствени средства, козметични и санитарно хигиенни средства, консултации в областта на фармакологията. Съхраняване, приготвяне, опаковане, контролиране, даване на консултации, отпускане по лекарско и без лекарско предписание на разрешени за употреба в Република България лекарствени продукти, на медицински изделия, на диетични храни за специализирани медицински цели и храни за кърмачета и преходни храни, както и хранителни добавки, козметични и санитарно-хигиенни средства по списък, определен от Министъра на здравеопазването. Аптечна дейност, откриване на аптеки и верига от аптеки и дрогерии, както и всички други разрешени от закона търговски дейности, като за всички дейности, за които са необходими разрешителни и лицензи, дейността ще се извършва след това. Покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид; предлагане...
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 30.09.2026 |
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 16.11.2023 |
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 08.11.2023 |
виж всички
Виж История на Промените (2)
2026.09.30 Промяна на капитала
2023.11.16 Промяна на наименованието
Накратко за ФАРМАСИ 83
ФАРМАСИ 83 ЕООД (FARMASI 83 Ltd.), с ЕИК 207591383, е основана на 08.11.2023 г. и е свързана с 2 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "действащ" и с капитал от € 2 556. Представлява се от СЕВГИ ЕЛМАЗ САБАХ - Управител. Съдружници в ФАРМАСИ 83 са СЕВГИ ЕЛМАЗ САБАХ с 100% от капитала.
Дружеството е на 79 563 място по приходи в България за 2024 г., на 1738 място в област Пазарджик, на 20 място в Батак и на 554 място по приходи в своята индустрия по КИД 4773 - Търговия на дребно с лекарства и други фармацевтични стоки.
Средномесечната нетна работна заплата в ФАРМАСИ 83 за 2024 г. е в размер на 428 лв, което му отрежда 126 029 място по заплати в България за 2024 г., на 2973 място в област Пазарджик, на 37 място в община Батак и 866 по КИД - 4773.
За 2025 г. ФАРМАСИ 83 реализира 77,0% ръст на приходите, 31,3% ръст на печалбата, 27,8% ръст на EBITDA, 211,4% ръст на активите.
Съдружия
Дружества от Група - 2 (дружества със същия мажоритарен собственик - СЕВГИ ЕЛМАЗ САБАХ)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 100% | |||||
| 2 | 100% |
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България