ХРУМ 1 | ЕООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2025 г.
лв
Място по приходи в България за 2024 г.
127 831
Ръст/спад на приходите през 2025 г.
-38,6%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2025 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2025 г.Финансова Автономност
към 31.12.2025 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2024 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 127 831 | 289 523 | 44,2 % |
|
| В област Монтана | 1 263 | 3 219 | 39,2 % |
|
| В община Монтана | 729 | 1 790 | 40,7 % |
|
| По код на икономическа дейност (1071) | 675 | 1 516 | 44,5 % |
|
Място по Заплати за 2024 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 138 099 | 185 893 | 74,3 % |
|
| В област Монтана | 1 427 | 2 048 | 69,7 % |
|
| В община Монтана | 815 | 1 165 | 70,0 % |
|
| По код на икономическа дейност (1071) | 939 | 1 339 | 70,1 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2025 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | -38,6% |
| счетоводна печалба | -66,7% |
| EBITDA | -80,0% |
| общо активи | +47,5% |
Месечни Нива на Заплати за 2025 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 241 |
| средна брутна месечна заплата | 365 |
| среден бюджет за месечна заплата | 500 |
| средносписъчен персонал за 2025 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ХРУМ 1 | ЕООД
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2025 |
Годишен финансов отчет 2 (1).pdf моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2024 |
Годишен финансов отчет гфо (1).pdf моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2023 |
Годишен финансов отчет гфо (19).pdf моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2022 |
Годишен финансов отчет 2.pdf моля изчакайте 5-15 секунди |
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | - | |||||||||||||
| 2025 | - | |||||||||||||
| 2024 | - | |||||||||||||
| 2023 | 4,0 | 4 - 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| 2022 | 4,0 | 4 - 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| 2021 | 4,7 | 4 - 6 | 5 | 4 | 4 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| 2020 | 4,0 | 4 - 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
виж всички години
Регистърни данни
HRUM 1 LTD
206001869
31.01.2020
действащ
1071 - Производство на хляб, хлебни и пресни сладкарски изделия
€ 25,56
НИНА ЯВОРОВА РАМАР
-
управител
НИНА ЯВОРОВА РАМАР
100%
-
едноличен собственик на капитала
ПОКУПКА НА СТОКИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД; ПРОИЗВОДСТВО И ТЪРГОВИЯ СЪС СТОКИ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО; АВТОСЕРВИЗНА ДЕЙНОСТ, РЕМОНТ И ПОДДРЪЖКА НА АВТОМОБИЛИ, ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО, ПОСРЕДНИЧЕСТВО И АГЕНТСТВО; ТРАНСПОРТНИ УСЛУГИ, ПРЕВОЗ НА ПЪТНИЦИ И ТОВАРИ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА; ПОКУПКО ПРОДАЖБА НА АВТОМОБИЛИ, КОМИСИОННА, СПЕДИЦИОННА, СКЛАДОВА, ХОТЕЛИЕРСКА, РЕСТОРАНТЪОРСКА, ТУРИСТИЧЕСКА, РЕКЛАМНА, ИНФОРМАЦИОННА, ПРОГРАМНА, ИМПРЕСАРСКА ДЕЙНОСТ, РАЗКРИВАНЕ НА КАФЕНЕ И МАГАЗИНИ; ВЪТРЕШНА И ВЪНШНА ТЪРГОВИЯ; ВНОС, ИЗНОС; ИШЛЕМЕ; ПОКУПКА, СТРОЕЖ ИЛИ ОБЗАВЕЖДАНЕ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА; СДЕЛКИ ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОБСТВЕНОСТ, КАКТО И ВСЯКА ДЕЙНОСТ НЕЗАБРАНЕНА ОТ ЗАКОНА, В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА.
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 07.10.2025 |
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 31.01.2020 |
виж всички
Виж История на Промените (1)
2025.10.07 Промяна на съдружници, Промяна на управители, Промяна на адрес
Промяна на съдружници:
НИНА ЯВОРОВА РАМАР 100% дял
МИЛЕНА ИВАНОВА БРАНКОВА 100% дял
Промяна на управители:
НИНА ЯВОРОВА РАМАР
МИЛЕНА ИВАНОВА БРАНКОВА
Промяна на адрес:
област Монтана, Монтана 3400, РИЛА 26
област Монтана, Монтана 3400, ж.к. МЛАДОСТ, , бл. 32, вх. Е, ет. 6, ап. 16
Накратко за ХРУМ 1
ХРУМ 1 ЕООД (HRUM 1 LTD), с ЕИК 206001869, е основана на 31.01.2020 г. и е свързана с 2 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "действащ" и с капитал от € 25,6. Представлява се от НИНА ЯВОРОВА РАМАР - Управител. Съдружници в ХРУМ 1 са НИНА ЯВОРОВА РАМАР с 100% от капитала.
Дружеството е на 127 831 място по приходи в България за 2024 г., на 1263 място в област Монтана, на 729 място в Монтана и на 675 място по приходи в своята индустрия по КИД 1071 - Производство на хляб, хлебни и пресни сладкарски изделия.
Средномесечната нетна работна заплата в ХРУМ 1 за 2024 г. е в размер на 241 лв, което му отрежда 138 099 място по заплати в България за 2024 г., на 1427 място в област Монтана, на 815 място в община Монтана и 939 по КИД - 1071.
За 2025 г. ХРУМ 1 реализира -38,6% спад на приходите, -66,7% спад на печалбата, -80,0% спад на EBITDA, 47,5% ръст на активите.
Съдружия
Дружества от Група - 2 (дружества със същия мажоритарен собственик - НИНА ЯВОРОВА РАМАР)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 100% | |||||
| 2 | 100% |
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България