КАСТЕЛ 777 | ЕООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2019 г.
лв
Място по приходи в България за 2019 г.
279 906
Ръст/спад на приходите през 2019 г.
-54,8%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2019 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2019 г.Финансова Автономност
към 31.12.2019 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2019 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 279 906 | 402 068 | 69,6 % |
|
| В област Пловдив | 27 420 | 39 101 | 70,1 % |
|
| В община Пловдив | 18 680 | 26 161 | 71,4 % |
|
| По код на икономическа дейност (4771) | 6 252 | 11 011 | 56,8 % |
|
Място по Заплати за 2019 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 208 823 | 244 684 | 85,3 % |
|
| В област Пловдив | 20 275 | 23 889 | 84,9 % |
|
| В община Пловдив | 13 739 | 16 096 | 85,4 % |
|
| По код на икономическа дейност (4771) | 4 693 | 6 224 | 75,4 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2019 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | -54,8% |
| счетоводна печалба | -60,0% |
| EBITDA | -60,0% |
| общо активи | +150,0% |
Месечни Нива на Заплати за 2019 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 0 |
| средна брутна месечна заплата | 0 |
| среден бюджет за месечна заплата | 166 |
| средносписъчен персонал за 2019 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за КАСТЕЛ 777 | ЕООД
| 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2020 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2019 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2018 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2017 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2016 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2015 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2014 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2012 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
виж всички
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | ||||||||
| 2020 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | |||||||||||
| 2019 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | ||||||
| 2018 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2017 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2016 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2015 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2014 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2013 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2012 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
виж всички години
Регистърни данни
KASTEL 777
201964822
14.03.2012
без подаден финансов отчет за 2020 г.
НЕ
4771 - Търговия на дребно с облекло
€ 5
НЕЛКА ЛАЗАРОВА ШИВАРОВА
-
управител
НЕЛКА ЛАЗАРОВА ШИВАРОВА
100%
-
едноличен собственик на капитала
ВНОС И ИЗНОС; СДЕЛКИ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА; ТЪРГОВСКА И ВЪНШНОТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ; ТЪРГОВСКО ПОСРЕДНИЧЕСТВО; РАЗКРИВАНЕ НА МАГАЗИНИ ЗА ПРОМИШЛЕНИ СТОКИ И СТОКИ ЗА БИТА, РЕКЛАМНО - ТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ; ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО; СДЕЛКИ С ИНДУСТРИАЛНА И ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОБСТВЕНОСТ И ВСЯКА ДРУГА ТЪРГОВСКА И СТОПАНСКА ДЕЙНОСТ, РАЗРЕШЕНИ ОТ ДЕЙСТВАЩИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ НОРМАТИВНИ АКТОВЕ.
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 03.10.2026 |
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 14.03.2012 |
виж всички
Виж История на Промените (3)
2026.10.03 Промяна на капитала
2026.01.22 Промяна на капитала
Накратко за КАСТЕЛ 777
КАСТЕЛ 777 ЕООД (KASTEL 777), с ЕИК 201964822, е основана на 14.03.2012 г. и е свързана с 4 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2020 г." и с капитал от € 5. Представлява се от НЕЛКА ЛАЗАРОВА ШИВАРОВА - Управител. Съдружници в КАСТЕЛ 777 са НЕЛКА ЛАЗАРОВА ШИВАРОВА с 100% от капитала.
Дружеството е на 279 906 място по приходи в България за 2019 г., на 27420 място в област Пловдив, на 18680 място в Пловдив и на 6 252 място по приходи в своята индустрия по КИД 4771 - Търговия на дребно с облекло.
Средномесечната нетна работна заплата в КАСТЕЛ 777 за 2019 г. е в размер на 0 лв, което му отрежда 208 823 място по заплати в България за 2019 г., на 20275 място в област Пловдив, на 13739 място в община Пловдив и 4 693 по КИД - 4771.
За 2019 г. КАСТЕЛ 777 реализира -54,8% спад на приходите, -60,0% спад на печалбата, -60,0% спад на EBITDA, 150,0% ръст на активите.
Съдружия
Дружества от Група - 4 (дружества със същия мажоритарен собственик - НЕЛКА ЛАЗАРОВА КЪНЕВА)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 100% | |||||
| 2 | 60% | |||||
| 3 | 100% | |||||
| 4 | 100% |
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България