ПАНИНИ 79 | ООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2025 г.
лв
Място по приходи в България за 2024 г.
75 333
Ръст/спад на приходите през 2025 г.
+13,2%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2025 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2025 г.Финансова Автономност
към 31.12.2025 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Финансови данни
Място по Приходи за 2024 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 75 333 | 289 523 | 26,0 % |
|
| В област Сливен | 1 103 | 4 844 | 22,8 % |
|
| В община Сливен | 871 | 3 727 | 23,4 % |
|
| По код на икономическа дейност (5610) | 2 514 | 7 882 | 31,9 % |
|
Място по Заплати за 2024 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 106 176 | 185 893 | 57,1 % |
|
| В област Сливен | 1 529 | 2 972 | 51,4 % |
|
| В община Сливен | 1 206 | 2 324 | 51,9 % |
|
| По код на икономическа дейност (5610) | 2 739 | 6 662 | 41,1 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2025 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | +13,2% |
| счетоводна печалба | -850,0% |
| EBITDA | -900,0% |
| общо активи | -75,7% |
Месечни Нива на Заплати за 2025 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 605 |
| средна брутна месечна заплата | 780 |
| среден бюджет за месечна заплата | 928 |
| средносписъчен персонал за 2025 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ПАНИНИ 79 | ООД
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
|||||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
|||||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
|||||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
|||||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
|||||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
|||||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
|||||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
|||||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
|||||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
|||||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
|||||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
|||||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
|||||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
|||||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
|||||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
|||||||
|
17. нетен марж (%)
|
|||||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
|||||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
|||||||
|
20. финансова автономност (%)
|
|||||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
|||||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
|||||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
|||||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2025 |
Годишен финансов отчет ГФО (7).pdf моля изчакайте 5-15 секунди Годишен финансов отчет ГФО (7).pdf моля изчакайте 5-15 секунди
покажи още 1
файл
|
| 2024 |
Годишен финансов отчет ГФО (4).pdf моля изчакайте 5-15 секунди Годишен финансов отчет ГФО (4).pdf моля изчакайте 5-15 секунди
покажи още 1
файл
|
| 2023 |
Годишен финансов отчет ГФО (27).pdf моля изчакайте 5-15 секунди Годишен финансов отчет ГФО (27).pdf моля изчакайте 5-15 секунди
покажи още 1
файл
|
| 2022 |
Годишен финансов отчет ГФО (1).pdf моля изчакайте 5-15 секунди Годишен финансов отчет ГФО (1).pdf моля изчакайте 5-15 секунди
покажи още 1
файл
|
| 2019 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | - | |||||||||||||
| 2025 | - | |||||||||||||
| 2024 | - | |||||||||||||
| 2023 | 6,9 | 6 - 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| 2022 | 6,8 | 5 - 9 | 7 | 6 | 6 | 6 | 5 | 7 | 7 | 7 | 9 | 8 | 7 | 7 |
| 2021 | 8,3 | 7 - 9 | 7 | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| 2020 | 8,2 | 7 - 10 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | 10 | 7 | 7 | 7 |
| 2019 | 6,5 | 5 - 9 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 9 | 8 |
виж всички години
Регистърни данни
“Panini 79” LTD.
205526173
18.02.2019
действащ
5610 - Дейност на ресторанти и заведения за бързо обслужване
€ 2 556,46
ИВАН ТАНЕВ ИВАНОВ
-
управител
ИВАН ТАНЕВ ИВАНОВ
50%
-
съдружник
|
ПЕНКА СТЕФАНОВА ИВАНОВА
50%
-
съдружник
Заведения за бързо хранене, обществено хранене, питейни заведения, барове, производство и търговия със закуски и сладкарски изделия; продажба на стоки от собствено производство в страната и чужбина; покупка на стоки и други вещи от всякакъв вид с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид, както на територията на Република България, така и в чужбина; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки; отдаване на помещения и сгради под наем; експорт, импорт и реекспорт на стоки; покупки, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба или по нататъшна експлоатация; хотелиерски, ресторантъорски, туристически, рекламни, информационни и всякакви други допустими от закона услуги на граждани и фирми осъществявани по търговски начин в страната и чужбина.
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 18.02.2019 |
Виж История на Промените (1)
2026.02.04 Промяна на капитала
Накратко за ПАНИНИ 79
ПАНИНИ 79 ООД (“Panini 79” LTD.), с ЕИК 205526173, е основана на 18.02.2019 г. и е свързана с 4 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "действащ" и с капитал от € 2 556,5. Представлява се от ИВАН ТАНЕВ ИВАНОВ - Управител. Съдружници в ПАНИНИ 79 са ИВАН ТАНЕВ ИВАНОВ с 50% от капитала, ПЕНКА СТЕФАНОВА ИВАНОВА с 50% от капитала.
Дружеството е на 75 333 място по приходи в България за 2024 г., на 1103 място в област Сливен, на 871 място в Сливен и на 2 514 място по приходи в своята индустрия по КИД 5610 - Дейност на ресторанти и заведения за бързо обслужване.
Средномесечната нетна работна заплата в ПАНИНИ 79 за 2024 г. е в размер на 605 лв, което му отрежда 106 176 място по заплати в България за 2024 г., на 1529 място в област Сливен, на 1206 място в община Сливен и 2 739 по КИД - 5610.
За 2025 г. ПАНИНИ 79 реализира 13,2% ръст на приходите, -850,0% спад на печалбата, -900,0% спад на EBITDA, -75,7% спад на активите.
Съдружия
Дружества от Група - 4 (дружества със същия мажоритарен собственик - ИВАН ТАНЕВ ИВАНОВ)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 50% | |||||
| 2 | 100% | |||||
| 3 | 50% | |||||
| 4 | 50% |
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България