ПЕРОНИКА МАНЧЕВА - 2010 | ЕТ
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2021 г.
лв
Място по приходи в България за 2021 г.
154 667
Ръст/спад на приходите през 2021 г.
+11,6%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2021 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2021 г.Финансова Автономност
към 31.12.2021 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2021 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 154 667 | 393 881 | 39,3 % |
|
| В област Враца | 1 954 | 5 541 | 35,3 % |
|
| В община Враца | 1 160 | 3 284 | 35,3 % |
|
| По код на икономическа дейност (1413) | 706 | 1 480 | 47,7 % |
|
Място по Заплати за 2021 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 130 065 | 236 445 | 55,0 % |
|
| В област Враца | 1 723 | 3 444 | 50,0 % |
|
| В община Враца | 1 088 | 2 105 | 51,7 % |
|
| По код на икономическа дейност (1413) | 707 | 1 233 | 57,3 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2021 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | +11,6% |
| счетоводна печалба | +12,2% |
| EBITDA | +12,2% |
| общо активи | n.a. |
Месечни Нива на Заплати за 2021 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 241 |
| средна брутна месечна заплата | 365 |
| среден бюджет за месечна заплата | 500 |
| средносписъчен персонал за 2021 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ПЕРОНИКА МАНЧЕВА - 2010 | ЕТ
| 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||||||||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||||||||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||||||||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||||||||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||||||||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||||||||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||||||||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||||||||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | - | |||||||||||||
| 2024 | - | |||||||||||||
| 2023 | 2,1 | 1 - 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2022 | 3,0 | 3 - 3 | 3 | 3 | ||||||||||
| 2021 | 4,7 | 2 - 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| 2020 | 4,2 | 2 - 6 | 6 | 6 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 3 | 2 | 2 | 3 |
| 2019 | 5,2 | 4 - 9 | 9 | 9 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| 2018 | 6,3 | 2 - 12 | 2 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 12 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 |
| 2017 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | |||||
| 2016 | 6,0 | 6 - 6 | 6 | |||||||||||
| 2015 | 6,3 | 6 - 7 | 6 | 6 | 7 | |||||||||
| 2014 | 4,5 | 4 - 5 | 4 | 5 | ||||||||||
| 2013 | 3,0 | 3 - 3 | 3 | |||||||||||
| 2012 | 6,7 | 6 - 7 | 7 | 6 | 7 | |||||||||
| 2011 | 3,0 | 3 - 3 | 3 | 3 | 3 | |||||||||
| 2010 | 5,0 | 5 - 5 | 5 |
виж всички години
Регистърни данни
PERONIKA MANCHEVA-2010 ET
201348613
03.12.2010
без подаден финансов отчет за 2022 г.
НЕ
1413 - Производство на горно облекло без работно
ПЕРОНИКА ХРИСТОВА МАНЧЕВА
-
управител
ПЕРОНИКА ХРИСТОВА МАНЧЕВА
100%
-
физическо лице търговец
ШИВАШКА ДЕЙНОСТ, СЪЗДАВАНЕ И ИЗРАБОТВАНЕ НА МОДНИ КОЛЕКЦИИ И БУТИКОВИ ОБЛЕКЛА И АКСЕСОАРИ КЪМ ТЯХ, ПОДГОТОВКА И ПРОВЕЖДАНЕ НА МОДНИ РЕВЮТА И ДЕФИЛЕТА В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА, ВСЯКАКЪВ ВИД ТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ, СКЛАДОВА ДЕЙНОСТ, ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ, ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО, ВЪНШНО - ТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ И ВСИЧКИ ДРУГИ ДЕЙНОСТИ РАЗРЕШЕНИ ОТ ЗАКОНА.
Виж История на Промените (0)
Няма история на промените
Накратко за ПЕРОНИКА МАНЧЕВА - 2010
ПЕРОНИКА МАНЧЕВА - 2010 ЕТ (PERONIKA MANCHEVA-2010 ET), с ЕИК 201348613, е основана на 03.12.2010 г. и е свързана с 2 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2022 г." . Представлява се от ПЕРОНИКА ХРИСТОВА МАНЧЕВА - Управител. Съдружници в ПЕРОНИКА МАНЧЕВА - 2010 са ПЕРОНИКА ХРИСТОВА МАНЧЕВА с 100% от капитала.
Дружеството е на 154 667 място по приходи в България за 2021 г., на 1954 място в област Враца, на 1160 място в Враца и на 706 място по приходи в своята индустрия по КИД 1413 - Производство на горно облекло без работно.
Средномесечната нетна работна заплата в ПЕРОНИКА МАНЧЕВА - 2010 за 2021 г. е в размер на 241 лв, което му отрежда 130 065 място по заплати в България за 2021 г., на 1723 място в област Враца, на 1088 място в община Враца и 707 по КИД - 1413.
За 2021 г. ПЕРОНИКА МАНЧЕВА - 2010 реализира 11,6% ръст на приходите, 12,2% ръст на печалбата, 12,2% ръст на EBITDA.
Съдружия
Дружества от Група - 2 (дружества със същия мажоритарен собственик - ПЕРОНИКА ХРИСТОВА МАНЧЕВА)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 100% | |||||
| 2 | 100% |
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България