ШАНС АТ | ООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2019 г.
лв
Място по приходи в България за 2020 г.
174 269
Ръст/спад на приходите през 2020 г.
+2,2%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2020 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2020 г.Финансова Автономност
към 31.12.2020 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Финансови данни
Място по Приходи за 2020 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 174 269 | 392 744 | 44,4 % |
|
| В област София (столица) | 59 083 | 115 358 | 51,2 % |
|
| В община Столична | 59 083 | 115 358 | 51,2 % |
|
| По код на икономическа дейност (1419) | 400 | 1 124 | 35,6 % |
|
Място по Заплати за 2020 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | n.a. | |||
| В област София (столица) | n.a. | |||
| В община Столична | n.a. | |||
| По код на икономическа дейност (1419) | n.a. |
Изменения на Основни Показатели за 2020 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | +2,2% |
| счетоводна печалба | -107,8% |
| EBITDA | -107,8% |
| общо активи | -71,2% |
Месечни Нива на Заплати за 2020 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 0 |
| средна брутна месечна заплата | 0 |
| среден бюджет за месечна заплата | 0 |
| средносписъчен персонал за 2020 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ШАНС АТ | ООД
| 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2020 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2019 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди
покажи още 1
файл
|
| 2018 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2017 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2016 |
баланс моля изчакайте 5-15 секунди опр моля изчакайте 5-15 секунди
покажи още 1
файл
|
| 2015 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2014 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
виж всички
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | - | |||||||||||||
| 2025 | - | |||||||||||||
| 2022 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | |||||||
| 2021 | 2,1 | 2 - 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | ||
| 2020 | 3,0 | 3 - 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| 2019 | 22,8 | 3 - 28 | 23 | 24 | 25 | 24 | 28 | 24 | 25 | 25 | 24 | 24 | 24 | 3 |
| 2018 | 20,3 | 11 - 25 | 15 | 16 | 16 | 16 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 11 | 22 | 22 |
| 2017 | 9,7 | 2 - 15 | 3 | 2 | 5 | 9 | 9 | 9 | 9 | 13 | 14 | 13 | 15 | 15 |
| 2016 | 4,2 | 3 - 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 |
| 2015 | 2,7 | 2 - 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2014 | 1,7 | 1 - 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 |
виж всички години
Регистърни данни
SHANS – AT OOD
203073500
23.05.2014
без подаден финансов отчет за 2021 г.
НЕ
1419 - Производство на друго облекло и допълнения за облекло
€ 51
АКРАМ ШАБАН ИСАК ЗАКИ АБДО
-
управител
АКРАМ ШАБАН ИСАК ЗАКИ АБДО
60%
-
съдружник
|
ТАТЯНА ГЕОРГИЕВА ВЪЛЧЕВА
40%
-
съдружник
покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, търговско представителство, посредничество и агентство на местни и чужди физически и юридически лица; комисионни, спедиционни и превозни сделки в страната и чужбина; складови сделки; хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски услуги; сделки с недвижими имоти, както и извършването на всички други сделки, които не са забранени от закона
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 23.05.2014 |
Виж История на Промените (1)
Накратко за ШАНС АТ
ШАНС АТ ООД (SHANS – AT OOD), с ЕИК 203073500, е основана на 23.05.2014 г. и е свързана с 3 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2021 г." и с капитал от € 51,1. Представлява се от АКРАМ ШАБАН ИСАК ЗАКИ АБДО - Управител. Съдружници в ШАНС АТ са АКРАМ ШАБАН ИСАК ЗАКИ АБДО с 60% от капитала, ТАТЯНА ГЕОРГИЕВА ВЪЛЧЕВА с 40% от капитала.
Дружеството е на 174 269 място по приходи в България за 2020 г., на 59083 място в област София (столица), на 59083 място в Столична и на 400 място по приходи в своята индустрия по КИД 1419 - Производство на друго облекло и допълнения за облекло.
За 2020 г. ШАНС АТ реализира 2,2% ръст на приходите, -107,8% спад на печалбата, -107,8% спад на EBITDA, -71,2% спад на активите.
Съдружия
Дружества от Група - 3 (дружества със същия мажоритарен собственик - АКРАМ ШАБАН ИСАК ЗАКИ АБДО)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 100% | |||||
| 2 | 60% | |||||
| 3 | 60% |
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България