СЛАВЧО ИГНАТОВ - ДАНМАРТИ | ЕТ
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2021 г.
лв
Място по приходи в България за 2021 г.
60 112
Ръст/спад на приходите през 2021 г.
+23,1%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2021 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2021 г.Финансова Автономност
към 31.12.2021 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2021 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 60 112 | 393 881 | 15,3 % |
|
| В област Перник | 646 | 5 371 | 12,0 % |
|
| В община Радомир | 73 | 691 | 10,6 % |
|
| По код на икономическа дейност (4711) | 2 995 | 17 139 | 17,5 % |
|
Място по Заплати за 2021 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 134 002 | 236 445 | 56,7 % |
|
| В област Перник | 1 534 | 3 301 | 46,5 % |
|
| В община Радомир | 198 | 404 | 49,0 % |
|
| По код на икономическа дейност (4711) | 4 755 | 11 191 | 42,5 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2021 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | +23,1% |
| счетоводна печалба | n.a. |
| EBITDA | n.a. |
| общо активи | -6,1% |
Месечни Нива на Заплати за 2021 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 225 |
| средна брутна месечна заплата | 348 |
| среден бюджет за месечна заплата | 483 |
| средносписъчен персонал за 2021 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за СЛАВЧО ИГНАТОВ - ДАНМАРТИ | ЕТ
| 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||||||||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||||||||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||||||||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||||||||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||||||||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||||||||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||||||||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||||||||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||||||||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | - | |||||||||||||
| 2024 | - | |||||||||||||
| 2023 | 3,8 | 3 - 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| 2022 | 3,9 | 3 - 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| 2021 | 4,9 | 4 - 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| 2020 | 5,6 | 5 - 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| 2019 | 6,1 | 6 - 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| 2018 | 5,4 | 5 - 7 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 7 | 7 |
| 2017 | 4,6 | 2 - 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| 2016 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2015 | 2,1 | 2 - 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2014 | 3,2 | 3 - 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | |
| 2013 | 3,1 | 3 - 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | ||
| 2012 | 2,8 | 2 - 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| 2011 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
виж всички години
Регистърни данни
SLAVCHO IGNATOV - DANMARTI ET
823089172
28.06.1995
без подаден финансов отчет за 2022 г.
4711 - Търговия на дребно в неспециализирани магазини предимно с хранителни стоки, напитки и тютюневи изделия
СЛАВЧО ЙОРДАНОВ ИГНАТОВ
-
управител
СЛАВЧО ЙОРДАНОВ ИГНАТОВ
100%
-
физическо лице търговец
Производство ,покупка,продажба и препродажба на стоки,рекламна информационна и сервизна дейност ,складова ,транспортна, таксиметрова , строителна дейност,аудио и видео касети , туризъм, ресторантъорство и хотелиерство –след получаване на лиценз ,търговско представителство и посредничество и външноикономическа дейност.
Виж История на Промените (1)
2017.03.07 Промяна на адрес
Промяна на адрес:
област Перник, Радомир 2400, ИВАЙЛО 17
област Перник, Радомир 2400, кв. ГЪРЛЯНИЦА бл. 15 ет.2 ап.5
Накратко за СЛАВЧО ИГНАТОВ - ДАНМАРТИ
СЛАВЧО ИГНАТОВ - ДАНМАРТИ ЕТ (SLAVCHO IGNATOV - DANMARTI ET), с ЕИК 823089172, е основана на 28.06.1995 г. и е свързана с 2 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2022 г." . Представлява се от СЛАВЧО ЙОРДАНОВ ИГНАТОВ - Управител. Съдружници в СЛАВЧО ИГНАТОВ - ДАНМАРТИ са СЛАВЧО ЙОРДАНОВ ИГНАТОВ с 100% от капитала.
Дружеството е на 60 112 място по приходи в България за 2021 г., на 646 място в област Перник, на 73 място в Радомир и на 2 995 място по приходи в своята индустрия по КИД 4711 - Търговия на дребно в неспециализирани магазини предимно с хранителни стоки, напитки и тютюневи изделия.
Средномесечната нетна работна заплата в СЛАВЧО ИГНАТОВ - ДАНМАРТИ за 2021 г. е в размер на 225 лв, което му отрежда 134 002 място по заплати в България за 2021 г., на 1534 място в област Перник, на 198 място в община Радомир и 4 755 по КИД - 4711.
За 2021 г. СЛАВЧО ИГНАТОВ - ДАНМАРТИ реализира 23,1% ръст на приходите, -6,1% спад на активите.
Съдружия
Дружества от Група - 2 (дружества със същия мажоритарен собственик - СЛАВЧО ЙОРДАНОВ ИГНАТОВ)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 100% | |||||
| 2 | 100% |
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България