СПАС & ИЦО | ЕООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2019 г.
лв
Място по приходи в България за 2019 г.
329 010
Ръст/спад на приходите през 2019 г.
-59,1%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2019 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2019 г.Финансова Автономност
към 31.12.2019 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2019 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 329 010 | 402 068 | 81,8 % |
|
| В област Смолян | 4 137 | 5 123 | 80,8 % |
|
| В община Смолян | 1 909 | 2 391 | 79,8 % |
|
| По код на икономическа дейност (5610) | 10 215 | 11 709 | 87,2 % |
|
Място по Заплати за 2019 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 240 406 | 244 684 | 98,3 % |
|
| В област Смолян | 3 279 | 3 356 | 97,7 % |
|
| В община Смолян | 1 465 | 1 505 | 97,3 % |
|
| По код на икономическа дейност (5610) | 9 155 | 9 462 | 96,8 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2019 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | -59,1% |
| счетоводна печалба | -50,0% |
| EBITDA | -50,0% |
| общо активи | +33,3% |
Месечни Нива на Заплати за 2019 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 0 |
| средна брутна месечна заплата | 0 |
| среден бюджет за месечна заплата | 41 |
| средносписъчен персонал за 2019 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за СПАС & ИЦО | ЕООД
| 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2018 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2017 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2016 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1,8 | 1 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | |
| 2018 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2017 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2016 | 2,0 | 2 - 2 | 2 |
Регистърни данни
SPAS & ITSO
204365920
08.12.2016
без подаден финансов отчет за 2020 г.
НЕ
5610 - Дейност на ресторанти и заведения за бързо обслужване
€ 26
ВЕНЦИСЛАВА САШЕВА ЧОЛАКОВА
-
управител
ВЕНЦИСЛАВА САШЕВА ЧОЛАКОВА
100%
-
едноличен собственик на капитала
”Ресторантъорство, туристическа дейност, покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, обработен или преработен вид; продажба и сервизни услуги на телефонни и мобилни апарати;туристическа дейност; комисионни, складови, лицензионни сделки и стоков контрол; лизинг, бартерни сделки, маркетинг, търговско представителство и посредничество; агентство и комисионерство; осъществяване на други дейности и услуги без забранените от закона
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 08.12.2016 |
Виж История на Промените (1)
Накратко за СПАС & ИЦО
СПАС & ИЦО ЕООД (SPAS & ITSO), с ЕИК 204365920, е основана на 08.12.2016 г. и е свързана с 2 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2020 г." и с капитал от € 25,6. Представлява се от ВЕНЦИСЛАВА САШЕВА ЧОЛАКОВА - Управител. Съдружници в СПАС & ИЦО са ВЕНЦИСЛАВА САШЕВА ЧОЛАКОВА с 100% от капитала.
Дружеството е на 329 010 място по приходи в България за 2019 г., на 4137 място в област Смолян, на 1909 място в Смолян и на 10 215 място по приходи в своята индустрия по КИД 5610 - Дейност на ресторанти и заведения за бързо обслужване.
Средномесечната нетна работна заплата в СПАС & ИЦО за 2019 г. е в размер на 0 лв, което му отрежда 240 406 място по заплати в България за 2019 г., на 3279 място в област Смолян, на 1465 място в община Смолян и 9 155 по КИД - 5610.
За 2019 г. СПАС & ИЦО реализира -59,1% спад на приходите, -50,0% спад на печалбата, -50,0% спад на EBITDA, 33,3% ръст на активите.
Съдружия
Дружества от Група - 2 (дружества със същия мажоритарен собственик - ВЕНЦИСЛАВА САШЕВА ЧОЛАКОВА)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 100% | |||||
| 2 | 100% |
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България