СТАНОЕВ И СИН - ДЕВИН | ЕООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2020 г.
лв
Място по приходи в България за 2020 г.
216 162
Ръст/спад на приходите през 2020 г.
-27,9%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2020 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2020 г.Финансова Автономност
към 31.12.2020 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2020 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 216 162 | 392 744 | 55,0 % |
|
| В област Смолян | 2 550 | 5 023 | 50,8 % |
|
| В община Девин | 216 | 416 | 51,9 % |
|
| По код на икономическа дейност (5610) | 6 636 | 11 256 | 59,0 % |
|
Място по Заплати за 2020 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 138 046 | 236 538 | 58,4 % |
|
| В област Смолян | 1 718 | 3 235 | 53,1 % |
|
| В община Девин | 155 | 268 | 57,8 % |
|
| По код на икономическа дейност (5610) | 3 586 | 9 211 | 38,9 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2020 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | -27,9% |
| счетоводна печалба | +66,7% |
| EBITDA | +66,7% |
| общо активи | -30,8% |
Месечни Нива на Заплати за 2020 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 165 |
| средна брутна месечна заплата | 281 |
| среден бюджет за месечна заплата | 416 |
| средносписъчен персонал за 2020 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за СТАНОЕВ И СИН - ДЕВИН | ЕООД
| 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
|||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
|||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
|||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
|||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
|||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
|||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
|||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
|||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
|||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
|||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
|||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
|||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
|||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
|||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
|||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
|||||
|
17. нетен марж (%)
|
|||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
|||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
|||||
|
20. финансова автономност (%)
|
|||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
|||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
|||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
|||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2020 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2019 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2018 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2017 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2016 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 2,2 | 1 - 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| 2019 | 4,1 | 3 - 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 |
| 2018 | 4,1 | 4 - 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| 2017 | 4,2 | 3 - 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 5 | 5 | 5 | |
| 2016 | 3,9 | 3 - 5 | 3 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Регистърни данни
"STANOEV & Son - Devin"Ltd.
203852569
04.01.2016
без подаден финансов отчет за 2021 г.
НЕ
5610 - Дейност на ресторанти и заведения за бързо обслужване
€ 1,02
ЗАХАРИ АНТОНОВ СТАНОЕВ
-
управител
ЗАХАРИ АНТОНОВ СТАНОЕВ
100%
-
едноличен собственик на капитала
Ресторантъорство – разкриване на всякакъв вид заведения за хранене, питейни и увеселителни заведения; Хотелиерство; Изкупуване, преработка и реализация на земеделска и животинска продукция; Комисионерска и посредническа дейности; Търговско представителство и посредничество, търговия в страната и чужбина, внос и износ, реекспорт; Производствена и селскостопански дейности, производство и търговия на хранителни и био продукти. Организция и реализация на всякакъв вид търговска дейност, включително с разкриване на магазини и складове; Извършване на производство и услуги на населението от всякакъв характер; Туристически, туроператорски и турагентски услуги в страната и чужбина. Предоставяне на консултантски и рекламни услуги. Инвестиране в недвижими имоти чрез закупуването им с цел отдаването им под наем или препродажбата им. Както и всички други дейности и услуги, които не са забранени от законите на Република България. Дейността ще се осъществява в страната и чужбина, включително и свобод...
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 04.01.2016 |
Виж История на Промените (1)
2026.01.27 Промяна на капитала
Накратко за СТАНОЕВ И СИН - ДЕВИН
СТАНОЕВ И СИН - ДЕВИН ЕООД ("STANOEV & Son - Devin"Ltd.), с ЕИК 203852569, е основана на 04.01.2016 г. и е свързана с 2 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2021 г." и с капитал от € 1,0. Представлява се от ЗАХАРИ АНТОНОВ СТАНОЕВ - Управител. Съдружници в СТАНОЕВ И СИН - ДЕВИН са ЗАХАРИ АНТОНОВ СТАНОЕВ с 100% от капитала.
Дружеството е на 216 162 място по приходи в България за 2020 г., на 2550 място в област Смолян, на 216 място в Девин и на 6 636 място по приходи в своята индустрия по КИД 5610 - Дейност на ресторанти и заведения за бързо обслужване.
Средномесечната нетна работна заплата в СТАНОЕВ И СИН - ДЕВИН за 2020 г. е в размер на 165 лв, което му отрежда 138 046 място по заплати в България за 2020 г., на 1718 място в област Смолян, на 155 място в община Девин и 3 586 по КИД - 5610.
За 2020 г. СТАНОЕВ И СИН - ДЕВИН реализира -27,9% спад на приходите, 66,7% ръст на печалбата, 66,7% ръст на EBITDA, -30,8% спад на активите.
Съдружия
Дружества от Група - 2 (дружества със същия мажоритарен собственик - ЗАХАРИ АНТОНОВ СТАНОЕВ)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 100% | |||||
| 2 | 100% |
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България