СТЕФКА ИВАНОВА 2009 | ЕТ
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2021 г.
лв
Място по приходи в България за 2021 г.
100 379
Ръст/спад на приходите през 2021 г.
+471,4%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2021 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2021 г.Финансова Автономност
към 31.12.2021 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2021 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 100 379 | 393 881 | 25,5 % |
|
| В област Хасково | 2 191 | 10 870 | 20,2 % |
|
| В община Харманли | 230 | 1 009 | 22,8 % |
|
| По код на икономическа дейност (4726) | 300 | 611 | 49,1 % |
|
Място по Заплати за 2021 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 180 481 | 236 445 | 76,3 % |
|
| В област Хасково | 4 373 | 6 191 | 70,6 % |
|
| В община Харманли | 410 | 564 | 72,7 % |
|
| По код на икономическа дейност (4726) | 281 | 407 | 69,0 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2021 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | +471,4% |
| счетоводна печалба | +75,0% |
| EBITDA | +75,0% |
| общо активи | n.a. |
Месечни Нива на Заплати за 2021 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 0 |
| средна брутна месечна заплата | 0 |
| среден бюджет за месечна заплата | 291 |
| средносписъчен персонал за 2021 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за СТЕФКА ИВАНОВА 2009 | ЕТ
| 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
|||||||||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
|||||||||||
|
17. нетен марж (%)
|
|||||||||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
|||||||||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
|||||||||||
|
20. финансова автономност (%)
|
|||||||||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
|||||||||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
|||||||||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
|||||||||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | - | |||||||||||||
| 2025 | - | |||||||||||||
| 2024 | - | |||||||||||||
| 2023 | 4,6 | 4 - 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| 2022 | 2,8 | 2 - 4 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 |
| 2021 | 2,1 | 2 - 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| 2020 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||
| 2018 | 1,4 | 1 - 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | |||
| 2017 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2016 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2015 | 1,0 | 1 - 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2014 | 1,2 | 1 - 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| 2013 | 1,3 | 1 - 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| 2012 | 2,0 | 1 - 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2011 | 3,0 | 3 - 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| 2010 | 2,6 | 2 - 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| 2009 | 1,8 | 1 - 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
виж всички години
Регистърни данни
STEFKA IVANOVA 2009
200533986
област Хасково, Харманли 6450, Лозенград 1
08.01.2009
без подаден финансов отчет за 2022 г.
4726 - Търговия на дребно с тютюневи изделия
СТЕФКА АСЕНОВА ИВАНОВА
-
управител
СТЕФКА АСЕНОВА ИВАНОВА
100%
-
физическо лице търговец
Виж История на Промените (0)
Няма история на промените
Накратко за СТЕФКА ИВАНОВА 2009
СТЕФКА ИВАНОВА 2009 ЕТ (STEFKA IVANOVA 2009), с ЕИК 200533986, е основана на 08.01.2009 г. и е свързана с 2 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2022 г." . Представлява се от СТЕФКА АСЕНОВА ИВАНОВА - Управител. Съдружници в СТЕФКА ИВАНОВА 2009 са СТЕФКА АСЕНОВА ИВАНОВА с 100% от капитала.
Дружеството е на 100 379 място по приходи в България за 2021 г., на 2191 място в област Хасково, на 230 място в Харманли и на 300 място по приходи в своята индустрия по КИД 4726 - Търговия на дребно с тютюневи изделия .
Средномесечната нетна работна заплата в СТЕФКА ИВАНОВА 2009 за 2021 г. е в размер на 0 лв, което му отрежда 180 481 място по заплати в България за 2021 г., на 4373 място в област Хасково, на 410 място в община Харманли и 281 по КИД - 4726.
За 2021 г. СТЕФКА ИВАНОВА 2009 реализира 471,4% ръст на приходите, 75,0% ръст на печалбата, 75,0% ръст на EBITDA.
Съдружия
Дружества от Група - 2 (дружества със същия мажоритарен собственик - СТЕФКА АСЕНОВА ИВАНОВА)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 50% | |||||
| 2 | 100% |
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България