СТЕ.СА ТРАНСПОРТ ЕНД ЛОГИСТИКС | ЕООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2022 г.
лв
Място по приходи в България за 2022 г.
49 248
Ръст/спад на приходите през 2022 г.
+13,3%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2022 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2022 г.Финансова Автономност
към 31.12.2022 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2022 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 49 248 | 277 019 | 17,8 % |
|
| В област Благоевград | 2 338 | 13 529 | 17,3 % |
|
| В община Благоевград | 803 | 4 485 | 17,9 % |
|
| По код на икономическа дейност (4941) | 2 821 | 10 330 | 27,3 % |
|
Място по Заплати за 2022 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 54 870 | 174 403 | 31,5 % |
|
| В област Благоевград | 1 353 | 8 826 | 15,3 % |
|
| В община Благоевград | 538 | 2 890 | 18,6 % |
|
| По код на икономическа дейност (4941) | 1 396 | 8 756 | 15,9 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2022 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | +13,3% |
| счетоводна печалба | +212,5% |
| EBITDA | +212,5% |
| общо активи | +169,6% |
Месечни Нива на Заплати за 2022 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 570 |
| средна брутна месечна заплата | 735 |
| среден бюджет за месечна заплата | 875 |
| средносписъчен персонал за 2022 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за СТЕ.СА ТРАНСПОРТ ЕНД ЛОГИСТИКС | ЕООД
| 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
||||
|
17. нетен марж (%)
|
||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
||||
|
20. финансова автономност (%)
|
||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2022 |
Годишен доклад за дейността othcheti.pdf моля изчакайте 5-15 секунди |
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | - | |||||||||||||
| 2023 | 2,1 | 2 - 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | |||
| 2022 | 1,5 | 1 - 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| 2021 | 2,6 | 2 - 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| 2020 | 2,0 | 1 - 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| 2019 | 2,7 | 2 - 3 | 2 | 3 | 3 |
виж всички години
Регистърни данни
" STE.SA TRANSPORT & LOGISTICS " LTD
205767270
31.07.2019
без подаден финансов отчет за 2023 г.
4941 - Товарен автомобилен транспорт
€ 1,02
СТЕФАНО ПУПАРО | ИТАЛИЯ
-
управител
СТЕФАНО ПУПАРО | ИТАЛИЯ
100%
-
едноличен собственик на капитала
Покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален преработен или обработен вид , продажба на стоки от собствено производство, търговско представителство и посредничество, комисионни спедиционни и превозни сделки, складови сделки, лицензионни сделки, стоков контрол, сделки с интелектуална собственост, транспортна дейност в страната и чужбина, хотелиерски, туристически рекламни, информационни програмни и импресарски услуги, покупка строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, консултантски услуги и други дейности, които не са забранени от Закона.
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 27.03.2026 |
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 31.07.2019 |
виж всички
Виж История на Промените (1)
2026.03.27 Промяна на съдружници, Промяна на управители, Промяна на легалната форма
Промяна на съдружници:
СТЕФАНО ПУПАРО 100% дял
СТЕФАНО ПУПАРО 50% дял
АЛЕКСАНДР ВЕНИАМИНОВИЧ НЕОБЕРДИН 50% дял
Промяна на управители:
АЛЕКСАНДР ВЕНИАМИНОВИЧ НЕОБЕРДИН
Промяна на легалната форма:
Еднолично дружество с ограничена отговорност
Дружество с ограничена отговорност
Накратко за СТЕ.СА ТРАНСПОРТ ЕНД ЛОГИСТИКС
СТЕ.СА ТРАНСПОРТ ЕНД ЛОГИСТИКС ЕООД (" STE.SA TRANSPORT & LOGISTICS " LTD), с ЕИК 205767270, е основана на 31.07.2019 г. и е свързана с 2 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без подаден финансов отчет за 2023 г." и с капитал от € 1,0. Представлява се от СТЕФАНО ПУПАРО - Управител. Съдружници в СТЕ.СА ТРАНСПОРТ ЕНД ЛОГИСТИКС са СТЕФАНО ПУПАРО с 100% от капитала.
Дружеството е на 49 248 място по приходи в България за 2022 г., на 2338 място в област Благоевград, на 803 място в Благоевград и на 2 821 място по приходи в своята индустрия по КИД 4941 - Товарен автомобилен транспорт.
Средномесечната нетна работна заплата в СТЕ.СА ТРАНСПОРТ ЕНД ЛОГИСТИКС за 2022 г. е в размер на 570 лв, което му отрежда 54 870 място по заплати в България за 2022 г., на 1353 място в област Благоевград, на 538 място в община Благоевград и 1 396 по КИД - 4941.
За 2022 г. СТЕ.СА ТРАНСПОРТ ЕНД ЛОГИСТИКС реализира 13,3% ръст на приходите, 212,5% ръст на печалбата, 212,5% ръст на EBITDA, 169,6% ръст на активите.
Съдружия
Дружества от Група - 2 (дружества със същия мажоритарен собственик - СТЕФАНО ПУПАРО)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 100% | |||||
| 2 | 100% |
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България