ВЕНТ ГРУП | ЕООД
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
Средна нетна месечна заплата за 2019 г.
лв
Място по приходи в България за 2019 г.
198 437
Ръст/спад на приходите през 2019 г.
-18,4%
Риск от Свръхзадълженост / Несъстоятелност
към 31.12.2019 г.Бърза Ликвидност
към 31.12.2019 г.Финансова Автономност
към 31.12.2019 г.Управление и собственост
Представляващ/и:
Собственост:
Финансови данни
Място по Приходи за 2019 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 198 437 | 402 068 | 49,4 % |
|
| В област Враца | 2 671 | 5 875 | 45,5 % |
|
| В община Козлодуй | 233 | 487 | 47,8 % |
|
| По код на икономическа дейност (4754) | 564 | 886 | 63,7 % |
|
Място по Заплати за 2019 г.
| сред компаниите | място | от общо | в топ % | промяна |
|---|---|---|---|---|
| В България | 158 235 | 244 684 | 64,7 % |
|
| В област Враца | 2 279 | 3 648 | 62,5 % |
|
| В община Козлодуй | 188 | 283 | 66,4 % |
|
| По код на икономическа дейност (4754) | 378 | 571 | 66,2 % |
|
Изменения на Основни Показатели за 2019 г.
| показател | изменение |
|---|---|
| общо приходи | -18,4% |
| счетоводна печалба | -50,0% |
| EBITDA | -50,0% |
| общо активи | -8,3% |
Месечни Нива на Заплати за 2019 г.
| вид заплата / персонал | лева |
|---|---|
| средна нетна месечна заплата | 0 |
| средна брутна месечна заплата | 0 |
| среден бюджет за месечна заплата | 333 |
| средносписъчен персонал за 2019 г. |
Финансови Трендове
общо приходи
счетоводна печалба
персонал
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България
Основни Финансови Данни и Показатели за ВЕНТ ГРУП | ЕООД
| 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1. общо приходи (хил. лв.)
|
|||||||||
|
2. нетни приходи от продажби (хил. лв.)
|
|||||||||
|
3. разходи за оперативна дейност (хил. лв.)
|
|||||||||
|
4. разходи за персонала (хил. лв.)
|
|||||||||
|
5. счетоводна печалба/загуба (хил. лв.)
|
|||||||||
|
6. EBITDA (хил. лв.)
|
|||||||||
|
7. общо активи (хил. лв.)
|
|||||||||
|
8. дълготрайни активи (хил. лв.)
|
|||||||||
|
9. материални запаси (хил. лв.)
|
|||||||||
|
10. парични средства (хил. лв.)
|
|||||||||
|
11. вземания общо (хил. лв.)
|
|||||||||
|
12. задължения общо (хил. лв.)
|
|||||||||
|
13. задължения към финансови институции (хил. лв.)
|
|||||||||
|
14. собствен капитал (хил. лв.)
|
|||||||||
|
15. средносписъчен персонал (брой)
|
|||||||||
|
16. средна нетна месечна заплата (лева)
|
|||||||||
|
17. нетен марж (%)
|
|||||||||
|
18. възвращаемост на собствения капитал (ROE) (%)
|
|||||||||
|
19. възвращаемост на активите (ROA) (%)
|
|||||||||
|
20. финансова автономност (%)
|
|||||||||
|
21. обща ликвидност (%)
|
|||||||||
|
22. бърза ликвидност (%)
|
|||||||||
|
23. приходи от продажби средно на човек (хил. лв.)
|
|||||||||
|
24. приходи от продажби на 100 лв. оперативни разходи (лева)
|
Оригинални Финансови Отчети от ТР
| Година | Документ |
|---|---|
| 2022 |
Декларация по чл.38, ал.9, т.2 от ЗСч моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2018 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2016 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2015 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2014 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2013 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2012 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
| 2011 |
Годишен финансов отчет моля изчакайте 5-15 секунди |
виж всички
Осигурени Лица в НОИ
| година | средно год. | мин - макс | яну | фев | мар | апр | май | юни | юли | авг | сеп | окт | ное | дек |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | |||||||||||
| 2019 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2018 | 1,8 | 1 - 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2017 | 1,2 | 1 - 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2016 | 1,3 | 1 - 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2015 | 2,0 | 2 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2014 | 1,7 | 1 - 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 2013 | 1,2 | 1 - 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| 2012 | 1,8 | 1 - 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| 2011 | 1,4 | 1 - 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
виж всички години
Регистърни данни
VENT GROUP
201499540
22.03.2011
без дейност - подадена декларация за липса на дейност по чл. 38, ал. 9, т. 2 от зсч
НЕ
4754 - Търговия на дребно с битови електроуреди
€ 2,56
МИРОСЛАВ ТОШКОВ САРАЧИНОВ
-
управител
МИРОСЛАВ ТОШКОВ САРАЧИНОВ
100%
-
едноличен собственик на капитала
ПОКУПКА НА СТОКИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ОБРАБОТЕН ИЛИ ПРЕРАБОТЕН ВИД, ПРОДАЖБА НА СТОКИ ОТ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО, ПЛАСМЕНТНО СНАБДИТЕРНА ДЕЙНОСТ И УСЛУГИ, ВНОС И ИЗНОС, ТРАСПОРТНА, СПЕДИЦИОННА, КОНСИГНАЦИОННА И КОМИСИОННА ДЕЙНОСТ, ХОТЕЛИЕРСКА, ТУРИСТИЧЕСКА И РЕСТОРАНТЪОРСКА ДЕЙНОСТ, СТРОИТЕЛНО МОНТАЖНА И РЕМОНТНА ДЕЙНОСТ, КАКТО И ВСЯКА ДРУГА НАЗАБРАНЕНА ОТ ЗАКОНОДАТЕЛСТВОТО НО РБ ДЕЙНОСТ.
договор, устав,
или учредителен акт:
|
Актуален дружествен договор/учредителен акт/устав моля изчакайте 5-15 секунди |
от 22.03.2011 |
Виж История на Промените (1)
2026.01.13 Промяна на капитала
Накратко за ВЕНТ ГРУП
ВЕНТ ГРУП ЕООД (VENT GROUP), с ЕИК 201499540, е основана на 22.03.2011 г. и е свързана с 2 други юридически лица.
Към момента дружеството е със статус "без дейност - подадена декларация за липса на дейност по чл. 38, ал. 9, т. 2 от зсч" и с капитал от € 2,6. Представлява се от МИРОСЛАВ ТОШКОВ САРАЧИНОВ - Управител. Съдружници в ВЕНТ ГРУП са МИРОСЛАВ ТОШКОВ САРАЧИНОВ с 100% от капитала.
Дружеството е на 198 437 място по приходи в България за 2019 г., на 2671 място в област Враца, на 233 място в Козлодуй и на 564 място по приходи в своята индустрия по КИД 4754 - Търговия на дребно с битови електроуреди.
Средномесечната нетна работна заплата в ВЕНТ ГРУП за 2019 г. е в размер на 0 лв, което му отрежда 158 235 място по заплати в България за 2019 г., на 2279 място в област Враца, на 188 място в община Козлодуй и 378 по КИД - 4754.
За 2019 г. ВЕНТ ГРУП реализира -18,4% спад на приходите, -50,0% спад на печалбата, -50,0% спад на EBITDA, -8,3% спад на активите.
Съдружия
Дружества от Група - 2 (дружества със същия мажоритарен собственик - МИРОСЛАВ ТОШКОВ САРАЧИНОВ)
| № | дял | от дата | наименование (правна форма, седалище, статус) |
общо приходи |
собствен капитал |
персонал |
|---|---|---|---|---|---|---|
| общо за групата - майка и дъщерни д-ва | ||||||
| 1 | 100% | |||||
| 2 | 100% |
Забележка: Исторически финансови данни се поддържат от 2008 г. Ако липсва информация за години до 2025 г. , вероятно дружеството е спряло дейност в годината, за която са последните финансови данни.
Забележка: Всички финансови данни в таблиците са за 2025 г. и в хиляди лева – ако за някои дружества липсват данни, най-вероятно те са преустановили дейността си още в предходни години.
Забележка: Финансовите данни на компаниите се извличат от публикуваните от тях финансови отчети в Търговския регистър. В много редки случаи финансовите данни може да бъдат непълни или неточно извлечени, за което са създадени автоматизирани вътрешни контроли за тяхното откриване, и те се поправят от редактор. Това отнема време с оглед на стотиците хиляди отчети, които всяка година се публикуват в Търговския регистър, като ние поправяме несъответствията от по-големите към по-малките компании. Ако забележите непълноти или неточности във вашите или в други финансови отчети, можете да ни пишете, за да ескалираме приоритета за тяхната корекция.
Виж Исторически Съдружия
финансови отчети и регистърни данни на компаниите в България